Oceny Saab 9-3 I Hatchback 2.0 i 130KM 96kW 1998-2002

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Saab 9-3 I Hatchback 2.0 i 130KM 96kW 1998-2002

~LOTI
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Cenię moją SAABinkę za nietuzinkowy wygląd jak na youngtimera.Warto serwisować w dobrym serwisie SAAB.Moje spalanie to 12L/100km w trasie,14 L gazu na 100km w mieście.Ja wymieniałem tylko stacyjkę koszt ok.600pln,drobne naprawy serwisowe,najczęściej elektryka...pierdoły ale uciążliwe.Bagażnik pakowny,miejsca dla 4 osób w sam raz.Mam na łańcuszku rozrządu i myślę że będzie mi długo służył.W srodku wygodne fotele,nikłe ślady zużycia przy 225...
~olekzpl@gmail.com
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
super samochod. za ta cene moglbym kupic starszego civica albo inny maly samochod. a tak mam fajny wciaz dobrze wygladajacy samochod. no i komfort jazdy jest rewelacyjny. nastepny tez bedzie saab tyle ze chyba juz nowszy.
2,5
~numberone@autogarf.pl
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Jeżdziłem 900 z roku 1983 też się psuła ale człowiek ma sentyment. Myślałem, że 9-3 będzie lepszy a jest gorszy, to jakaś porażka (może to tylko mój egzemplarz). Wolę jeździć Espero mojego brata bo przynajmniej wiem,że nie stanę pośrodku drogi. Szkoda forsy, czasu i nerwów.
~saab 9-3
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Nie ma porównanie jeżdżę nim od 2 lat i jest to jeden z lepszych samochodów w klasie. Kupiłem go za 152 000 zł. i oprócz przeglądów i ubezpieczenia nic dodatkowo nie płaciłem. Samochód jest niezawodny. Cena wcale nie jest taka wysoka jak na tą szwedzką jakość.
~ROBSON Z POZNANIA
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
MA WIECEJ ZALET NIZ WAD . DOSYC SZYBKI , DOBRZE SIE GO PROWADZI , WYPOSAZENIE KTÓRE WPŁYWA NA BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT JAZDY B. DOBRE , NIETUZINKOWY WYGLĄD . MOZNA BY WYMIENIAC WIECEJ . MARZYŁEM O SAABIE PRZEZ 2 LATA I W KOŃCU GO KUPIŁEM . I NIE ŻAŁUJE . ALE MA TEZ PEWNE MANKAMENTY NP. PRZEDNIE ZAWIESZENIE , DOSYC GŁOSNY SILNIK . UWAŻAM ZE TO DOBRY SAMOCHÓD O INTERESUJĄCYM WYGLĄDZIE I PEWNYM PRESTIZU . WARTO SPRÓBOWAC !!
4,1
~jax33@wp.pl
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Na ten rok w tkim wyposarzeniu i za takie pieniądze to auto prezętuje się super!

Usterki Saab 9-3 I

Saab 9-3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~Dorota
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Pozostane przy SAABach. Poprzednia 900setke zajezdzilam do 300 tys i jeszcze sprzedalam pewnemu fascynatowi.
~homeboy
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Dyskretna sportowa limuzyna z charakterem, jak nie musisz mieć auta żeby się nim pokazać to saab jest idealny. Nie rzuca się w oczy, ale ma swoją klasę, styl i osiągi.
~saaber
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Są auta lepsze, czasem i tańsze, ale saab ma charakter, nie jest dla każdego
~kukiqki@poczta.fm
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Samochod naprawde swietny. Szkoda tylko, ze nowa 93 jest taka jakas nijaka. Samochod polecam, naprawde warty kupienia
Saab 9-3 I Hatchback