Ocena kierowcy - Saab 9-5 I Sedan

pb@pb-bootlegs.ceti.pl, 23 lat temu
Silnik 2.3 i T SE 170KM 125kW
Rok produkcji 1999
Saab 9-5 I Sedan 2.3 i T SE 170KM 125kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony z Saaba 9-5. Jego największa zaleta do bardzo dobry silnik a co za tym idzie zadawalające osiągi. Drugi duży plus to bezpieczeństwo, niektórzy twierdzą, że to najbezpieczniejszy samochód w tej klasie.
170 KM calkowicie wystarcza do dymanicznej i bezstresowej jazdy. elastycznosc super, nie ma problemow z szybkim przyspieszaniem od 100 km/h do 140 km/h.
Wszystko dziala poprawnie, biegi wchodzą lekko.
auto prowadzi się bardzo pewnie, nie ma problemow z szybkimi zakrętami. Jedyna wada to to, ze za duzo wibracji od zawieszenia przenosi si na kierownice, ale to tylko przy naprawdę dużych nierównościach.
Dla mnie OK. Na początku trudno się przyzwyczaić do dość dużych rozmiarów ale później łatwo jest wszystko wyczuć.
Wszystko na swoim miejscu.
Automaczna klima działa bez problemów, szybko i sprawnie chłodzi i ogrzewa. Trochę czasu zajmuje nauczenie się jej obsługiwania.
Bardzo dużo miejsca zarówno dla pasażerów jak i kierowcy. Na tylnej kanapie bez problemów mieści się 5 dorosłych osób.
Zużycie paliwa zależy przede wszystkim od stylu jazdy. Mój rekord w niskim zużyciu paliwa na trasie to 6.5 litra!a
Cena..no cóż prawie 185000 za autko z pelnym wyposazeniem moze nie jest malo, ale jak widze ze byle VW Polo kosztuje koło 50000 to jestem w stanie tyle zapłacić za Saaba.
Od początku nie działał mi RDS w fabrycznym radio, ale zostało ono wymienione na gwarancji.
brak poważnych usterek
Saab 9-5 I Sedan