Oceny Seat Arosa I 1.0 50KM 37kW 1997-2000

Seat Arosa I 1.0 50KM 37kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Arosa I 1.0 50KM 37kW 1997-2000

~Marcin
Hatchback 1.0 50KM 37kW
oprócz paru wad i lata już silnika pewne rzeczy można mu wybaczyć bo auto nie jest nowe bo pewne rzeczy po zakupie już były wymieniane akumulator był kiepski i trzeba było wymienić na nowy , no i niestety co zdarza się już w tych awarie czujnika płynu chłodniczego przez co pojazd pali więcej i falują obroty i dośc wysokie obroty biegu jałowego są zamiast tych 850 jest ponad 2000tys obr/min usterka dość prosta do usunięcia odnosi się tylko do...
2,8
~goooliat
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Mała tania taczka, bardzo prymitywnie wykonany. NIETRWAŁY. Dość pojemny po złożeniu siedzeń. O dziwo jest nawet dość mocne stłuczki powodują nie robią na karoserii większego wrażenia, moje auto zaliczyło w sumie 5, za każdym razem byłem w szoku jak małe były uszkodzenia. Słowem auto całkiem bezpieczne.
~1Alek
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Seata miałem przez 2 lata, w tym czasie naprawiałem w nim tylko zamki, bo pracowały jak chciały. Postanowiłem zadbać o instalację LPG ale trafiłem na nieuczciwego mechanika i nagle wszystko zaczęło się psuć i auto sprzedałem, a szkoda, bo jeździło się nim fajnie. Podane spalanie to LPG, na benzynie jeździłem tylko gdy zabrakło gazu w butli.
3,8
~kzg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Male ekonomiczne, wszedzie sie zmiesci, dzielene w terenie (naprawde szok). Jak sie trafi dobry model to psuja sie jedynie pierdoly, jak ma sie pecha... ale duzo zamiennikow wiec naprawy nie sa kosmiczne, silnik uzywany mozna kupic za 700zl to mowi samo przez sie.
3,1
~cubic
Hatchback 1.0 50KM 37kW
małe, zwinne, ekonomiczne, ale obrzydło mi ilością i kosztami usterek. do tego ta \"moc\" przed wyprzedzaniem ciągnika, trzeba się 2 razy upewnić czy nic nie jedzie z daleka, zmówić zdrowaśkę i zacząć wyprzedzać
3,6
~MJD
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Do miasta auto idealne. Jako pierwsze moje auto ogólnie w porządku, nauczył mnie nie szaleć po mieście i jeździć oszczędnie. Miejsce parkingowe zawsze znajdę. Na dłuższych trasach już uciążliwe (hałas, wysokie obroty, mała elastyczność 70-120km/h).
Dziennik kosztów dla Seat Arosa I 1.0 50KM 37kW
7,8
~olekiolek@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Z mojej Arosy jest bardzo zadowolony, pomimo kilku usterek, które w zasadzie nie uniemożliwiają ciągłej eksploatacji auto spisuje się świetnie. Polecam ten samochód każdemu, kto nie ma dużej rodziny i nie potrzebuje przestronnego auta.
~dud
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony. Auto niezawodne, w mieście nie ma problemu z miejscami do parkowania. Czasem wydaje mi się, że pali więcej niż 6-7 litrów, ale to chyba wina mojej jazdy lub jakąś małą usterką wskaźnika ilości paliwa (raz, wydawało mi się, że jestem już na głębokiej rezerwie paliwa, zajechałem na stację, wlałem do pełna i udało się zmieścić \"tylko\" 25 litrów, a pojemność baku wynosi podobno 35)
3,2
~mistergu@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
mam sentyment do tego auta mimo że mało miejsca w bagażniku ledwo na kapelusz ale ma swój urok sprytny dość zrywny wsam raz dla kobitki na shoping mozę gdybym używał go od poczatku było by lepiej bo na razie raz na trzy miesiące do niego dokładam mam go dwa lata a kosztował mnie w sumie jakieś 14000
2,9
~xyz
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Porównując do posiadanego wcześniej suzuki swifta, auto pod żadnym względem mu nie dorównywało