Lista ocen Seat Arosa I 1.7 SDI 60KM 44kW 1997-2000 (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qhash
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Największy plus tego autka ( nie ukrywam ze min. dlatego zdecydowałem się na jego zakup) w mieście pali ok 5-5,5 l/100 przy spokojnej jeździe. Ja generalnie jeżdzę w trybie mieszanym ( trochę miasto i poza zabudowanym) i spalanie wacha się w granicy 4.5 do 4.8l /100 km ( spokojna jazda) Na trasie 260 km spaliła średnio 4.3 l !!! REWELACJA !!! Kupuję tylko części renomowanych producentów nie oszczedzam na częściach i jak narazie autko spisje...
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
spalanie rewelacja, w zimie(śnieżna,mroźna), na oponach zimowych, krótkie odcinki na niedogrzanym silniku poza miastem ok 5-5,5litra! rewelacja, w lecie ok 4 na trasie poniżej 4!części tanie, większość wspólnych z Polo,Ibiza, Lupo
~Albert_All
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
auto jest naprawdę ekonomiczne. W trasie schodzi poniżej 4l (przy prędkości 90 km/h). W cyklu mieszanym (z przewagą trasy) pali około 5l/100 km. Usterek, póki co, autko nie miało żadnych (a przejechałem już 20 tyś km).
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Zużycie paliwa które podaję nie jest dokładne. Inaczej pali w zimie, inaczej w lecie. Myślę, że realne jest zejście do 4 l/100 km w trasie. Latem w mieście połknie te 5,5 l, a zimą 6,5 l, jak nie więcej.
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
naprawdę mało pali, jedynie części karoseri ze względy na dość małą popularność modelu moga być drogie, reszta pasuje od bliśniaczych modeli, Polo,Ibiza.Lupo-więc tanie i dostępne
~norbik88
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
W mieście nigdy nie przekroczy 6l i to niezależnie jak się ostro jeździ. Trasa tak jak mówiłem 3,8-4,5l zależy jaka prędkość i ile osób( 2osoby max więcej to już brak mocy)
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
od 3,5 do 5- ja na krótkich odcinkach w podgórskich warunkach ok 13km w jedną stron ę w zimie 4,5litra-rewelacja- tyle co motor :)
~MercMaciek
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
No bajka!!! Części tanie, a po czterech latach użytkowania nie jestem spłukany ;-)
Dziennik kosztów dla Seat Arosa I 1.7 SDI 60KM 44kW
5,1
~Łukasz- Bdg
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Spalanie to główny atut tego samochodu