Oceny Seat Cordoba II Coupe 1.6 101KM 74kW 1999-2003

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Coupe 1.6 101KM 74kW 1999-2003

~fela
Coupe 1.6 101KM 74kW
auto dla 2 dorosłych lub dla młodej rodziny. Małe , zgrabne, lekkie autko. Bardzo pakowny bagażnik, po złożeniu tylnej kanapy można dużo przewieźć. Z tym silnikiem można poszaleć , bardzo dynamiczne i elastyczne auto, nadaje sie na długie trasy i do miasta. Układ kierowniczy jest perfekcyjny. Bardzo fajne wnętrze (ja mam wersje ze skórzaną tapicerką).
~snake
Coupe 1.6 101KM 74kW
ogólnie samochodzik jest ok na trasie idzie jak burza , słabsze przyspieszenie między 90 - 110 potem tylko lekko wystarczy nacisnąć i już 180 , ale trzeba uważać bo wspomaganie robi swoje i każdy lekki ruch się czuje . Drogi trzyma się pięknie.
~Franz
Coupe 1.6 101KM 74kW
ogólnie samochód sprawuje się świetnie, dynamiczny i dość oszczędny silnik, pokaźny kufer. Jedynie jakość wykonania może budzic zastrzeżenia (skrzypiące siedzenie i tu i ówdzie plastiki). Tak więc mocna czwórka.
~Alfabeta
Coupe 1.6 101KM 74kW
Naprawde ten Samochód zrobił na mnie spore wrażene... Spodziewałęm się duuużo mniej! Coprawda "troszke" w nim zmieniłem (hamulce przud - wentylkowane, nawiercane, nażynane; Świece 4-bolcowe; Kompletny wydech razem z kolektorem wylotowym; stożkowy filtr powietrza)!!! W planach mam zamontowanie Mechanicznej Turbo-sprężarki wraz z wymianą pierscieni i tłoków ale to raczej dalekie plany... Jak sie bawić to się bawić !!! Ktoś kto uzna że mam...
3,6
~luk69@o2.pl
Coupe 1.6 101KM 74kW
Summa summarum, niezły samochód, w miarę oszczędny, choć może trochę za mały. Przeglądy są zbyt drogie, ale nikt nie powiedział, że wszystkie naprawy (których zresztą nie ma zbyt wiele) trzeba wykonywać w ASO. jeśli ktoś woli w nieautoryzowaych zakładach - jego sprawa.
~jasio
Coupe 1.6 101KM 74kW
jeżeli samochód będzie się spisywał bez zarzutu jak do tej pory,to myślę że będzie bardzo dobrze. mając na uwadze Hiszpański temperament i Niemiecką solidność, i użytkowanie samochodu jak i dbałość o niego, myślę że sprawi mi wiele radośći z urzytkowania tego samochodu.
3,8
~Greg
Coupe 1.6 101KM 74kW
VW dla ubogich. Ale tak na serio to niezłe autko dla młodego faceta, świetny wygląd, ("laski często oglądają się za Tobą: :).Jak na 75KM to ma naprawdę niezłego "kopa". Jest to autko o ambicjach sportowych - twarde zawieszenie, więc jak ktoś ceni sobie komfort jazdy na miękkim zawieszeniu to w takim wypadku nie polecam. A tak na marginesie, eksploatuję go już 10 miesięcy...i śmiało moge powiedzieć, że się w nim zakochałem...za wzajemnością ....:)
~Warwa
Coupe 1.6 101KM 74kW
Auto łądne i idealne dla osób lubiacych szybka i konfortowa jazde
3,5
~Leszczu-leszczyk4@neostrada.pl
Coupe 1.6 101KM 74kW
ogólnie za te pieniądze około 44 tysiące nie ma sie czego czepiać - poza miejscem we wnatrz dla pasażerów z tyłu
~Kedar
Coupe 1.6 101KM 74kW
Jestem zadowolony tylko myślę o mocniejszym silniku
Seat Cordoba II Coupe