Seat Cordoba II 1.4 16V 100KM 1999-2003 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Seat Cordoba II
Seat Cordoba II Coupe - Oceń swoje auto Coupe

(144 oceny)

Oceny Seat Cordoba II 1.4 16V 100KM 1999-2003

3% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

na podstawie 1 oceny

dodano 20.02.2005 przez

Jak na razie auto mnie nigdy nie zawiodło:) jeżdżę nim od nowości i jak na razie jestem bardzo zadowolony:)Na gazie zrobiłem już ponad 50 tys i nic się nie dzieje za sprawą dobrej instalacji, fachowo założona.Wymieniam olej, filtry, klocki,świece a teraz mam zamiar wymienić rozrząd.Kupuję wszustko oryginalne w serwisie(wcale nie jest drożej, a niektóre np filtr powietrza to jest tańszy...wiem bo pprzepłaciłem...)Polecam młodym ludziom bo jest niedrogi w eksploatacji, niezawodny a brzydki też nie jest:)Polecam wszystkim zainteresowanym, bo warto!

dodano 11.11.2003 przez

Cordoba to bardzo przeciętny samochód, którego jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Z chwilą opuszczenia salonu sprzedaży zderza się człowiek z innym światem serwisu, gdzie przestaje sie być klientem tylko intruzem, którego trzeba się szybko pozbyć (stały tekst - ten typ tak ma w ASO ARPOL w Toruniu!). Dlatego mimo pewnych zalet tego samochodu (silnik, wyposażenie standardowe, spalanie) zraziłem się do marki i moim następnym autem nie będzie SEAT.

dodano 22.01.2003 przez

nowy samochod to tylko przeglady, a ja czynnie uczestniczylem w naprawach tak, jakby mial on dobrze ponad 5 lat, chyba to co wymienilem powyzej nie powinno zdarzac sie w nowym samochodzie! ´mrozne´ wypadki pewnie nie powtorza sie przed uplywem gwarancji i chyba skazany jestem na nie do konca dni samochodu nikomu go nie polece i juz wiecej nie kupie - przykre

dodano 16.03.2007 przez

Wymieniłem tarczę sprzęgła, głowica już po regeneracji/ pękł wałek rozrządu/, i producenci nich pomyślą nad centralnym zamkiem/okres zimowy/ i dyszą. Jak na 2002 r oczekiwałem na bezawaryjność, po roku eksploatacji jestem w plecy ok. 3500,-zl. Zanim kupisz przemyśl to jeszcze raz.....

dodano 22.01.2003 przez

Tapicerka kiepska, drzwi mogłyby lepiej "chodzić", pozatym to mój czwarty samochód i czuję się w nim pewnie i bezpiecznie. Na pewno samochód dla kierowcy doświadczonego który dodaje gaz kiedy potrzeba aby jechać pewnie.

dodano 22.01.2003 przez

sylwetka troche opatrzona , silnik dobry tylko troche za slaby , skrzynia biegow idealna-dobre przelozenia,wyposazenie i wykonczenie dobre

dodano 20.01.2006 przez

jak dla mnie oprucz przestronnego bagażnika i niezłego wyglądu ZEWNETRZNEGO nie jest to auto godne polecenia

dodano 06.12.2003 przez

AUTKO SPOKO , MIMO DROBNYCH MANKAMENTÓW JAK SŁABE POLASTIKI SZYBKO RYSUJĄCE SIĘ WSZYSTKO OK.

dodano 21.08.2003 przez

troche za mało miejscz z tyłu pojazdu.zbyt małe drzwi tylne, poza tym bardzo dobry samochód

dodano 22.01.2003 przez

Jak na samochód z takim silnikiem sprawuje się bardzo dobrze, oby tylko mniej palił.