Seat Cordoba II 1.4 16V 100KM 1999-2003 - Oceń swoje auto

Oceny Seat Cordoba II 1.4 16V 100KM 1999-2003

3% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

na podstawie 1 oceny

dodano 20.02.2005 21:16:11 przez

Jak na razie auto mnie nigdy nie zawiodło:) jeżdżę nim od nowości i jak na razie jestem bardzo zadowolony:)Na gazie zrobiłem już ponad 50 tys i nic się nie dzieje za sprawą dobrej instalacji, fachowo założona.Wymieniam olej, filtry, klocki,świece a teraz mam zamiar wymienić rozrząd.Kupuję wszustko oryginalne w serwisie(wcale nie jest drożej, a niektóre np filtr powietrza to jest tańszy...wiem bo pprzepłaciłem...)Polecam młodym ludziom bo jest niedrogi w eksploatacji, niezawodny a brzydki też nie jest:)Polecam wszystkim zainteresowanym, bo warto!

dodano 11.11.2003 19:53:44 przez

Cordoba to bardzo przeciętny samochód, którego jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Z chwilą opuszczenia salonu sprzedaży zderza się człowiek z innym światem serwisu, gdzie przestaje sie być klientem tylko intruzem, którego trzeba się szybko pozbyć (stały tekst - ten typ tak ma w ASO ARPOL w Toruniu!). Dlatego mimo pewnych zalet tego samochodu (silnik, wyposażenie standardowe, spalanie) zraziłem się do marki i moim następnym autem nie będzie SEAT.

dodano 22.01.2003 11:46:51 przez

nowy samochod to tylko przeglady, a ja czynnie uczestniczylem w naprawach tak, jakby mial on dobrze ponad 5 lat, chyba to co wymienilem powyzej nie powinno zdarzac sie w nowym samochodzie! ´mrozne´ wypadki pewnie nie powtorza sie przed uplywem gwarancji i chyba skazany jestem na nie do konca dni samochodu nikomu go nie polece i juz wiecej nie kupie - przykre

dodano 16.03.2007 21:28:30 przez

Wymieniłem tarczę sprzęgła, głowica już po regeneracji/ pękł wałek rozrządu/, i producenci nich pomyślą nad centralnym zamkiem/okres zimowy/ i dyszą. Jak na 2002 r oczekiwałem na bezawaryjność, po roku eksploatacji jestem w plecy ok. 3500,-zl. Zanim kupisz przemyśl to jeszcze raz.....

dodano 22.01.2003 11:42:19 przez

Tapicerka kiepska, drzwi mogłyby lepiej "chodzić", pozatym to mój czwarty samochód i czuję się w nim pewnie i bezpiecznie. Na pewno samochód dla kierowcy doświadczonego który dodaje gaz kiedy potrzeba aby jechać pewnie.

dodano 22.01.2003 10:26:10 przez

sylwetka troche opatrzona , silnik dobry tylko troche za slaby , skrzynia biegow idealna-dobre przelozenia,wyposazenie i wykonczenie dobre

dodano 20.01.2006 22:01:44 przez

jak dla mnie oprucz przestronnego bagażnika i niezłego wyglądu ZEWNETRZNEGO nie jest to auto godne polecenia

dodano 06.12.2003 22:44:30 przez

AUTKO SPOKO , MIMO DROBNYCH MANKAMENTÓW JAK SŁABE POLASTIKI SZYBKO RYSUJĄCE SIĘ WSZYSTKO OK.

dodano 21.08.2003 19:45:54 przez

troche za mało miejscz z tyłu pojazdu.zbyt małe drzwi tylne, poza tym bardzo dobry samochód

dodano 22.01.2003 11:57:27 przez

Jak na samochód z takim silnikiem sprawuje się bardzo dobrze, oby tylko mniej palił.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 500 km. Silnik: 1.2 85KM, benzynowy.

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 500 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Seat Cordoba, oglądali także

Dowiedz się więcej o Seat Cordoba

Przeczytaj o Seat Cordoba

Seat Cordoba - hiszpański, czy rodzinny temperament?
Seat Cordoba - hiszpański, czy rodzinny temperament? Zwykle przychodzi w życiu taki czas, że zaczynają rodzić się dzieci. I wtedy wszystko staje się za małe - a młodym ludziom czasem ciężko pożegnać się ze swoim ukochanym, sportowym wozem. Do tego rodzinny bus to jeszcze coś za dużego i zbyt "tatusiowatego", a niedrogie kombi są przeważnie stare i powypadkowe. Czy można kupić coś, co zachowuje choć szczyptę jakiegokolwiek kompromisu?

Seat Cordoba II 1.4 16V 100KM 1999-2003 27