Ocena kierowcy - Seat Cordoba III Sedan

marela.wera@neostrada.pl, 17 lat temu
Silnik 1.4 16V 100KM 74kW
Rok produkcji 2006
Seat Cordoba III Sedan 1.4 16V 100KM 74kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Auto ładne z zewnątrz w środku już rozczarowuje.Bez montażu dodatkowych elementów z drewna lub niklu ( jak kto woli ) wyglada jak "kopciuszek".Trudno w tym przypadku mówić o seacie jako aucie sportowym które przypomina tylko z wygladu.Parę nie przemyślanych elementów auta-bagażnik niby z ładnym zamknięciem ale nie praktycznym (proszę go otworzyć z siatkami w obu rękach) wystarczyła by dźwignia do otwierani we wnętrzu kabiny!Ogólnie auto całkiem przyzwoitę.Rozczarowuję równiez serwis ( niedawno przeczytałem że jeden lepszych w Polsce) może ja miałem pecha?Serwis nie mógł poradzić sobie z założeniem alarmu który wył regularnie co pół godz.Znalezienie przyczyny młodemu elektrykowi zajęło trzy dni!!!I to nie tylko jeden problem! Ostrzegam więc przed servisem w Osielsku pod Bydgoszczą.
Miałem auto ponad 100 koni i trudno jest mi się przyzwyczaić, brakuje mi czasem przy wyprzedzaniu paru koników, trzeba nadrabiać obrotami a co za tym idzie ilością spalonego paliwa.
Bez zarzutu
Powiedzmy że dory gdyby nie ten hałas przenoszony do kabiny.
Do tyłu słaby dla początkujących.
Fantastyczna.
Klima radzi sobie bardzo dobrze podobnie jak ogrzewanie.
Z przodu dobrze sporo miejsca nad głową nawet prz słusznym wzroście,z tyłu tragedia, auto w zasadzie czteroosobowe.
Silnik pracuje cicho,natomiast głownym sprawcą niezadowolenia jest twarde zawieszenie które bardzo hałasuje,brak wyciszenia auta pod tylną kanapą i w paru innych miejscach to zbędna oszczędność, po rozebraniu samochodu do rosołu i założeniu materiałów wyciszających w seacie zrobiło się zancznie ciszej!
Min.5.8 z klimą 6.3 max.po miescie do 9 litrów,myślę że to wynik dobry.
Auto drogie jak na to co prezentuję.Ja skorzystałem z kupna z starszego rocznika co dało obniżkę ceny o 13000 tysiecy.Ta cena już zadawala
Za mały przebieg żeby coś na ten temat powiedzieć.
Jak wyżej.

Usterki Seat Cordoba III