Ocena kierowcy - Seat Exeo Sedan Facelifting

Stoly, ponad rok temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Rok produkcji 2012
Seat Exeo Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW 2012-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : 6 litrów na sto przy zbiorniku 70 litrów . Ostatnio przejechałem 1054 kilometry i zostało 1.8 litra do rezerwy a rezerwa to 10 litrów!wyszło 5.57 na sto.70/30 trasa/miasto szok!
Inne : Narażone nic
Od czterech lat leje i jeżdżę...tamuje tylko do pełna i wiem ,że do 5.5 l na 100 można zejść...ale na spokojnie 6-7.Po zakupie 119.000 wymieniłem rozrząd i olej raz na rok ,kilka żarówek ,opony,pasek klinowy,hydrauliczna pompa wspomagania popiskuje przy chłodzie(już 2 lata ale działa:) ale mieszkam w Irlandii więc nie ma mrozów i ciśnienia na wymianę.Nigdy mnie nie zawiódł .Ródej nie ma grama .Polecam
Czołg
Od 4 lat no problem ,chodzi jak masełko
Zaskoczony byłem jak dobrze to się trzyma drogi i jak pewnie się tym jeździ , ale muszą być dobre opony !!
O rdzy , piękna linia
Do przodu mega ,do tyłu taka sobie ale przynajmniej ja mam czujnik cofania z kamerką więc jest git.
Bdb
Trochę słabe na przednią ,tragiczne umieszczenie nawiewu na środku szyby a po bokach ścierka:) Na szczęście jest klima i wtedy do dwóch osób daje radę .
Z przodu mega z tyłu lipa
W środku bdb ale trochę klekocze na zewnątrz , masz psa to rozpozna z daleka:) Dobry system Bosh w środku i jest miodzio!
Waga tani w utrzymaniu , zwykłe koszty eksploatacji ,żadnych niespodzianek narażone przynajmniej.
Myślę że tu exeo bije konkurencje
No autentycznie nic , trochę się siedzenie kierowcy od boku obcierać zaczyna!
Nic

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW [l/100km]