Ocena kierowcy - Seat Ibiza I

Michał...G, 17 lat temu
Silnik 1.2 i 71KM 52kW
Rok produkcji 1993
Seat Ibiza I 1.2 i 71KM 52kW 1989-1993 - Oceń swoje auto
Auto z hiszpańskim temperamentem silnik 1,2 bez modyfikacj wyciska 180km/m mam w planach przyspieszyc zapłon i dac filtr stożkowy to moze uda się zamknąć licznik;) Poprostu porsche odwalilo kawał dobrej roboty poprawiając silniki ibizy. Zawiesznie na tyle jest denerwujące i co gorsza nie da sie tego zmienić:/ tak po za tym jest to moje pierwsze autko i wcale nie żaluje ze nie kupiłem golfa czy innego z tego rocznika lub podobnego. Ibiza ma to coś w sobie:))
Piękny silnik pojemność 1,2 a potwór, Autko o wiele lepiej się zbiera niż chociażby golf II 1,6 na wtrysku(zostało to sprawdzone) Chłodzenie ma takze bardzo wydajne i pięknie się nagrzewa dzięki czemu silnik nie jest niedogrzany. Oraz ma piękny dzwięk nawet bez sportowego tłumika.
Jak to skrzynie w ibizach czasami ciężko 1 wchodzi i wsteczny a tak po za tym wchodzą pięknie inne biegi
Jak dla mnie zbyt wąski rozstaw osi co mam zamiar zmienić. Tak po za tym dosyć twarda. A najbardziej mnie wkurza tylnie zawieszenie wrr ten resor:/ Ale jest ok;)
Można śmialo przyciemniać na tyle szybki nie stracimy na widoczności;))
Deska w porównaniu z golfami II jest piękna, rozmieszczenie przyciskow tez wygodne i nie wadliwe przełączniki kierunków wycieraczek takie jak w golfie ale jest ok. Podświetlenie deski bardzo dobre z możliwością regulacji podświetlenie. Minus to brak regulacji wysokości kierownicy która była za wysoko ale już jest tak jak być powinno;) Siedzenia bdb swietne kubełki z bardzo dobrym trzymaniem bocznym jaki i bardzo wygodne w dalekich podróżach:))
Nie mogę narzekać ze zmarzne w tym aucie a wręcz nawet można się przegrzać, bardzo wydajne ogrzewanie:)
Kierowca nie narzeka a jest troche wysoki 186 pasażer obok takze nie ma powodów do nażekania, a ci styłu niech lepiej cicho siedza bo pozostaną im miejskie autobusy;)
ten samochód nie moze być cichy on musi być głośny aby słyszeć ten piękny pomrók silniczka:D
Ekonomiczność hmmm no na trasie przy jezdzie napewno nie 100km/h tylko więcej spala 6- 6,5/100 w mieście różnie zależnie od humoru ale nie wiecej niz 8l A a minimalnego spalania przy oszczędnej jeździe nie znam nie ma u mnie takiego spalania;) (poprostu było trzeba wpisać)
Za 3 tys można miec ładne autko które da wiele radości jaki potrafi zadziwić ;) jeżeli ktos chce uzyskac jakiś informacji o ibizie lub wymienić się informacjami to zapraszam na gg7764250
Jak narazie po wymianie wachaczów tylniego resora, zlikiwdowaniu rdzy wymianie świateł przednich, i poprawieniu fabryi która zapomniała o mimośrodach do regulacji kąta pochylenia koła, To auto jest bezawaryjne przejechał już narazie nie wiele ale ok 8tys i nic nie padło, jedynie skrzypiało cos z tyłu plastikowego ale to juz zostało zlikwidowane.
Nie zawidoła mnie jak dotąd i mam nadzieje że nie zrobi tego szybko;)

Usterki Seat Ibiza I

Seat Ibiza I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu