Ocena kierowcy - Seat Ibiza II Hatchback Facelifting

właściciel seat ibiza 2000r , 14 lat temu
Rok produkcji 2000
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Karoseria : dobrze zabezpieczona karoseria brak rdzy
Silnik : złom
Układ elektryczny : duża awaryjność wszystkich jego elementów
Inne : wytarte plastiki, zacinające się zamki w drzwiach
części drogie duża awaryjnośc zwłaszcza w warunkach zimowych, falujące obroty, brak mocy, gaśnięcie silnika na jałowym i pierwszym biegu, zacinające sie zamki w drzwiach przednich w temp od -0,6C, wariujący komputer, miałem samochód 3 tyg i mam dosyć seatów hiszpańskie gówno na szczęście go oddałem, seat to nawet nie stał koło VW żenada ludzie nie kupujcie go
części drogie duża awaryjnośc zwłaszcza w warunkach zimowych, falujące obroty, brak mocy, gaśnięcie silnika na jałowym i pierwszym biegu, zacinające sie zamki w drzwiach przednich w temp od -0,6C, wariujący komputer,wycierające się plastiki miałem samochód 3 tyg i mam dosyć seatów hiszpańskie gówno na szczęście go oddałem, seat to nawet nie stał koło VW żenada ludzie nie kupujcie go
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
8,4