Ocena kierowcy - Seat Ibiza II Hatchback Facelifting

Zenon, 6 miesięcy temu
Rok produkcji 2000
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Inne : W górach radzi sobie naprawdę dobrze! Żaden podjazd nie stanowi dla seata zagrożenia
-Silnik nieśmiertelny, wyraźnie słyszalny podczas jazdy autostradą. Bardzo złe wyciszenie w dłuższe trasy katorga. -Seat był moim pierwszym samochodem i szczerze polecam aby móc nauczyć się jeździć. Tani w serwisowaniu, utrzymaniu, naprawdę niskie spalanie bo to zaledwie 5-6l/100km. Mój egzemplarz posiada full elektryczne szyby i klimę, co wystarcza w lato, ogrzewanie również w zimę robi robotę. -Nie kupiłbym tego auta drugi raz, gdyż przede wszystkim mi się nie podoba, i jest za małe, natomiast dla początkujących kierowców jest to wspaniały naprawdę wspaniały wybór.
Nigdy nie miałem z nim problemu.
Nie wiem czy to tylko u mnie, natomiast czasami nie wchodzą biegi 2 i 4, oraz bardzo głęboko łapiąca skrzynia biegów (trzeba pedał sprzęgła wcisnąć naprawdę do podłogi)
Chyba nic dziwnego że 23 letni samochód dopada ruda.
Dobrze się cofa, wąskie słupki C.
Jest tanio, jest tanio
Oprócz częstego smrodu i zgrzybienia klimy jest git
Zależy kto będzie jechać. Jeśli osoby ponadwymiarowe to nie życzę podróżowania przy sobie, gdyż to po prostu nie komfortowe stykać się ciągle ze sobą :d
Polecam zaopatrzeć się w nauszniki ochronne do pracy na budowie żeby nie ogłuchnąć jadąc 140km/h :)
Jedyne co boli mój portfel to cena paliwa oraz ubezpieczenia, reszta taniocha części ze złomowiska
Jest tanio jest tanio :)
Jeśli wkurzają cię takie rzeczy, to częstotliwość wystąpienia jakiejś głupiej usterki wynosi 100%. Tylnia wycieraczka nie przylega całkowicie do szyby, jedno okno sie nie opuszcza, kierownica się naprawde szybko sciera, ekranik wyswietlający cały interfejs czasami potrafi wariować, klima sama się włącza na wybojach.
Jedyne co mnie spotkało, to odcięcie hamulców, i zapchany filtr paliwa.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]

5,3