Lista ocen Seat Ibiza V (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KPSL
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jest o wiele lepiej niż w większości samochodów tej klasy (te straszne, grube słupki!). W Ibizie przednie słupki są cienkie, a te tylne nie przeszkadzają, ze względu na dosyć dużą szybę i bardzo dobrze skrojone lusterka. Mimo przyciemnionych szyb z tyłu, nie mam problemu z parkowaniem czy wykonywaniem manewrów na drodze, a trochę się tego obawiałem. Nauczcie się nawyku od starego motocyklisty - przed wykonaniem manewru odwracamy głowę, a nie...
~Michal J.
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
słupki A są małe ale auto i tak może się w nich schować - wiem coś o tym. Słupek B, dla mnie jest trochę za blisko A, ale do zniesienia (wolę auta copupe tam jest super) słupek C sporawy ale całkiem nieżle jak na dzisiejsze czasu, gdzie design jest ważniejszy niż funkcjolalność. Lusterka fajne i też sporo widać.
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jak na ten segment aut widoczność jest doskonała - szczególnie duży plus za dość cienkie słupki A - co pomaga na przejściach dla pieszych czy przejazdach rowerowych. Myślę, że niektórym mogą przeszkadzać dość małe lusterka - jak dla mnie są jednak ok.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto ma ostre kształty, co odbija się np. na powierzchni i kształcie lusterek, ale nie zauważyłem istotnych dla mnie utrudnień. Widoczność do tyłu nie jest wzorowa ale przy tej długości auta to żaden problem.
~Xxxx
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Widoczność jest bardzo dobra chude słupki i duże szyby i super usadowione lusterka.Nieważne czy jedzie osoba 160cm czy 180cm wszystko widać świetnie.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Tutaj ocena standardowa dla klasy... do przodu i w boku poprawnie, gorzej do tylu, ale z czujnikami parkowania nie stanowi to jakiegokolwiek problemu
~Pepe
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Widoczność bardzo dobra, do tyłu również. Jedyny minus to według mnie lusterko wsteczne powinno być zamontowane 2 cm wyżej.
~Maciej
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Widoczność jest ok. Dodatkowy pakiet z czujnikiem martwego pola i kamerą cofania jak najbardziej w tym pomaga.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
bardzo wąskie słupki przez co widoczność do przodu bardzo dobra. Do tylu przeciętnie - zalecane czujniki lub kamera cofania.

Usterki Seat Ibiza V

Seat Ibiza V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Raddisson1989
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Czujniki parkowania przod - tyl ot fajna opcja, gdyz w zestawieniu z Leonem (2015) nie potrafie parkowac tym autem