Lista ocen Seat Leon I Hatchback (331) - Całokształt

Na liście zabraknie 256 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~terminator-1981
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód ma przejechane 260 tyś km orgnalnie,przez ostatnie 40 tyś km zrobiłem w nim hamulce i wymieniłem linkę od mechanizmu podnoszenia szyb kierowcy,no i oczywiście olej castrol 5w30 i filtry co 10 tyś km,Auto jest bardzo dynamiczne jak na tak niskie spalanie (średnia 7 l ON) przy ciężkiej nodze.Kiedy mam do pokonania trrasę 1000 km jadę tym autem bez obaw,Naprawdę polecam
~Damian
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolony z autka, zrobiłem nim póki co 10tys. Jest bardzo dynamiczny i ma świetne hamulce. Części są bardzo łatwo dostępne i w średnich cenach, na pewno droższe niż do Opla, którego miałem wcześniej. Rozrząd kompletny (+ pompa wody i amortyzator paska rozrządu) kosztuje 1000 zł (rouville), za sprzęgło dałem 600 zł, Zawieszenie jest tanie i proste w obsłudze.
~Kris
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Auto w tym silniku jest przeznaczone dla masochistów szereg awarii, przestarzała konstrukcja jeśli chodzi o silnik i skrzynię, drogi w eksploatacji (nie wiem czy 2.0 benzyna tyle nie pali co 1.6 8V) tragedia ludzie jeśli macie wybór i chcecie już koniecznie Leona to poszukajcie 1.9 TDi lub 1.8T. Silniki 1.6 8V omijajcie szerokim łukiem a szczególnie model AKL.
~leon20vt@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 T 20V 4 180KM 132kW
Powiem tylko : Postrach szos , mało kto mu dorównuje ( zwłaszcza w osiągach ) , wersja fabryczna 180KM która jest podstawą dla mego lwa jest też b.szybka i wielu może przerazić jej potencjał !! B.sportowe auto a z drugiej strony na co dzień , niemieckie wykończenie z hiszpańskim temperamentem , polecam GORĄCO !! Zapraszam do Fan Clubu SEAT LEON !! http://leon20vt.w.interia.pl
~skalar@vc.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Schowek w desce to nieporozumienie. Wygodne twarde fotele. Materiał wewnętrznych uchwytów drzwi wrażliwy jest na zadrapania, szyby w tylnych drzwiach mogłyby się chować do końca. Odrobinę zbyt czuły ABS. Zbyt miękko zawieszony silnik (na nierównościach pedał przyspieszenia wykonuje "dziwne" ruchy). Zbyt wielu kierowców chce się ścigać pod światłami (magiczna moc reklam ;)) ).
~Zenek
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Z auta jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza z silnika na moje potrzeby wystarcza w 100% miasto i dłuższe trasy ogarnia bez problemu ... Układ kierowniczy pracuje jak należy, zawieszenie daje sobie radę na naszych drogach, dosyć fajnie płynie sobie po dziurach :D bardzo fajna blacha mimo 14 lat rdza sie nie pokazuje... ogólnie bardzo fajny samochód, polecam
~tedek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Czy kupiłbym taka fure co leon jeszcze raz? nie mowię nie ,mowie stanowczo nie.Jak cos nie skrzypi to trzeszy,jak nie w srodku to w zawieszeniu.To znow cieknie,albo kapie. A sama jazda, no przyzad do przemieszczania sie..W domu jest tez golf III i poza gorszym wyposazeniem wszystko przemawia na jego korzysc -nie naciesze sie chyba tym autem.
~Łukasz
Hatchback 1.9 TDi PD Cupra 150KM 110kW
Auto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Prowadzenie daję dużo przyjemności, jeśli tylko unikamy dziurawych dróg. Wraz z kupnem samochodu, zaczęły się bezcelowe, weekendowe przejażdzki po okolicy. Seat stanowi ciekawą alternatywę dla pospolitych i nudnych Golfów Auto polecam osobom, które oczekują dobrej dynamiki i niskiego spalania zarazem.
~przemo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
opiniowane autko to Leon4 ARL czyli twardy klocek 4x4: twardy ze wzgledu na zawieszenie jak to w top sport, a klocek bo wazy 1570kg. fabryczne niuansiki mojej wersji to: stalowa plyta pod silnik, doskonale hamulce jak w audi tt: 312mm i 256mm (obie wentylowane, podobno wszytskie leony4x4 tak maja). pali srednio 2L wiecej niz zwykle tdi 110.
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback
6,6
8,3
10,6
~Thomas
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Świetne auto, dobrze się prowadzi, niskie spalanie, atrakcyjny wygląd, dobre hamulce, trakcja super. Po zakupie miałem troszkę mieszane uczucia, ciężko odkładane pieniążki. Musiałem też się przyzwyczaić do twardszego zawieszenia, ale nigdy nie zawiódł. Świetnie palił w zimie mimo dużych mrozów. Zdecydowanie zadowolony jestem z auta. Polecam
Seat Leon I Hatchback