Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.6 100KM 74kW 1999-2001 (55) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Samochód trzyma się drogi jak głupi, nawet na oponach z jakimi wychodził z fabryki czyli 195/65 r.15 ciężko jest stracić przyczepność. Samochód reaguje na ruchy kierownicą trochę ospale, ale są dużo gorsze pojazdy pod tym względem. Ogólnie mogę szczerze polecić ten samochód, pod względem układu kierowniczego.
~Gall
Hatchback 1.6 100KM 74kW
dobre tłumienie na naszych wspaniałych drogach, niestraszne mu żadne koleiny! przy tym przebiegu jedynie drobne, mało uciążliwe stukanie. największy mankament to znoszemie przy szybkim pokonywaniu zakrętów, ma się wrażenie że samochód dalej chce jechać prosto, wymaga sporej wprawy
~Bonuss
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Dziwny układ. Wysokie predkości oznaczaja nerwowosc auta olbrzymia podatnosc na boczny wiatr niestabilnosc przy wyzszych prędkosciach. Kiepskie hamulce. Belka skrętna z tyłu tyle że trwała ale spręzyny pekają. Kiedys w fieścue miałem tą stabilnośc.
~darek@pb169.chorzow.sdi.tpnet.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Twarde zawieszenie - ale to dobrze, bardzo dobre trzymanie drogi, pewnosc w kierowaniu samochodem, Leon jest jak przyklejony do drogi szczegolnie przy pokonywaniu zakretow na trasach z wieksza predkoscia. Dobrze dzialajace wspomaganie.
~Darekcar
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Posiadam wersje sport mam więc twarde sportowe zawieszenie, jazda takim samochodem nie jest komfortowa ale za to bezpieczna, bardzo dobrze trzyma się na zakrętach, przy ostrym chamowaniu troche nurkuje.
~ziolko@kki.net.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
twardy, dość głośny znakomicie trzyma się w zakrętach, w kilku trudnych sytuacjach (szybkie odbicie kierownicą ) byłem przygotowany na kontrę kierownicą, a samochód poszedł jak po szynach! super
~Mike Le Roi
Hatchback 1.6 100KM 74kW
niesamowicie dobrze trzyma się drogi, nawet przy gwałtownych manewrach przy dużej prędkości. Zawieszenie bardzo sztywne- stabilne, a jednocześnie wysoki komfort jazdy.
~jozio11
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Fantastyczne trzymanie sie drogi. W polaczeniu z kubelkowymi siedzeniami - jazda w zakretach to czysta przyjemnosc. Ma sie wyraznee poczucie dobrej kontroli toru jazdy.
~FaNSeata
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Auto bardzo dobrze trzyma sie drogi.Dlatego jest sztywne.Smiało można ładować w z ciasny zakręt z ponad stówką Tylko trzeba uważać bo tył narzuca jak w Polonezie...
~grzybek
Hatchback 1.6 100KM 74kW
prawie ideał, bardzo dobrze trzymie się drogi, precyzyjny układ kierowniczy, no i świetnie ustawione wspomaganie, ani zbyt mocne, ani za słabe, w sam raz
Seat Leon I Hatchback