Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 1999-2005 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~busz666
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
No cóż - wszystko, co kierowcy potrzebne podczas jazdy, znajduje się pod ręką i nogą. W moim modelu siedzi się praktycznie na podłodze ("sportowy" sznyt), ale ja to lubię. Wygodne, kubełkowe, skórzane fotele rozpalają gimnazjalistki i licealistki, ale nie wolno mi zapraszać do środka ani jednych, ani drugich. Nie żeńcie się.
~Michał
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
koszmar, mam elektryczne ust foteli, w innych autach nie miałem problemu tutaj nie mogę dostosować fotela na dłuższą jazdę, podłokietnik na drzwiach jest za daleko więc muszę kłaść albo przy szybie albo na nodze tylko wtedy jest gorsza reakcja na manewry i tu też wchodzi temat kierownicy co napiszę w usterce.
~olo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
typowa niemiecka ergonomia, wszystkie przyciski i pokretla na miejscu, sterowanie lusterkami, szybami, tcs, swiatla, tempomat, wlew paliwa, radio - nic bym nie zmienial
~marcinenergy
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Osobiście wszystko mi pasuje i wszystko jest pod ręką. Wszystkie przyciski i sterownie pod ręką. Brakuje podłokietnika, ale bywały w różnych wersjach za dopłatą.
~przemo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
wszystko na miejscu. brakuje tylko serwotronika zamiast zwyklego wspomagania kierownicy jak to jest np. w starym A6
~Leonidasss
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Kwestia gustu VW to VW nie oszczędza pieniędzy nawet na modele Seata.No bo to przecież jest sportowa wizytówka VW
~Marian
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Bez fajerwerkow, nie jest to limuzyna, ale wszystko co ma byc jest na swoim miejscu i pod reka.
~deghost
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Tu jest prawie wzorowo, deska bez szaleństw designerskich, lecz intuicyjnie wszystko tam gdzie powinno być.
~beliarus
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Fotele bardzo wygodne (kubełkowe) ale za to sztywno
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
~Jarek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
jest to bardzo ergonomiczny samochód.
Seat Leon I Hatchback