Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 1999-2005 (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Brak, aczkoleiek ciezko sie slyszy o dwumasach, turbinach itd.wdztstko zalezy jali trafimy egzemplarz. Jak mialem 170 tys wlaczylo mi sie przeladowanie turbiny, pojechakem do mechanika powiedzial ze moze jeszcze wytrzymac 10 tys a moze i 100 zalezy jak bede jezdzil, wytrzymala 180 tys i zalej smiga bez problemow
~leontdi
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Mój seat mnie zawiódł mam go od maja 2009 i muszę teraz naprawić turbosprężarkę totalna masakra nikomu tego nie życzę kosz nowej to 2300 zł bo to jest ze zmienną geometrią i taka musi być nie ma zamienników nie wiem co jest jeszcze zepsute może da się zregenerować to zapłacę 800 - 1600 zł
~Jarek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Jeśli chodzi o poważne usterki jest to niemal niezawodne auto jedynie jak się dużo jeździ po tych naszych dziurawych drogach na niskoprofilowych oponach to moga byc drobne problemy z zawieszeniem ale to wystepuje w wielu modelach samochodowych.
~krzychu66X
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
uszczelniacze,pierscienie, walek, szklanki, panewki, pompowtryskiwacze wsztstko do wymiany pewnie by sie jeszcze cos znalazlo do roboty silnik zdeptany totalnie
~Michał
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
no silnik to efektem chipowania był robiony a tak ok, umiejscowienie misy olejowej kiepskie łatwo się ją rozwala..., turbina się wiesza lub ciśnienie doładowania nie osiąga... w zimę
~marcin
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
czujnik cieczy chłodzacej, alternator no i spala troche oleju ale to podobno normalne zmieniłem na MOTULA 5W40 zobaczymy co bedzie
~olo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
przetarty przewod turbiny, turbina do regeneracji - przy przebiegu 150tys km to norma - ale za to chodzi jak złoto
~Pawel S.
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Lozyska w przednich kolach to przy tym przebiegu raczej normalka ale alternator powinien wytrzymywac zdecydowanie dluzej
~korusik@vp.pl
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Jeszcze niespotkala mnie zadna nawet najdrobniejsza usterka wiec narazie jest doskonale, zobaczymy pozniej.
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
~marcinenergy
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Słabym punktem jest maglownica - często pada w tych autach jak rowniez w golfach 4 i octaviach I.
Seat Leon I Hatchback