Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 1999-2005 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~busz666
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Ten samochód jest zasadniczo dwuosobowy. kierowca i pasażerka mają z przodu wystarczająco dużo miejsca do w miarę komfortowej podróży. Z tyłu jest już gorzej, ale przejechaliśmy we czwórkę 1600 kilometrów do najbardziej wysuniętego na południe kawałka Chorwacji i wszyscy przeżyli. I bagaże dla całej czwórki zmieściły się również. Czyli jest dobrze.
~Marian
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasazera rewelacja, z tylu lipa gdyby- ktos chcial jechac dalej. Fotele co prawda wygodne ale miejsca na nogi na tylnej kanapie nie ma wiele. Bagaznik tez nie jest zbyt wielki. Tylko na male zakupy. Wycieczki tylko z ukochana we 2:).
~marcinenergy
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Po dłuższej jeździe (ok 5h) jeśli ktoś nie przyzwyczajony do dłuższych tras to boli noga prawa od podpierania o konsolę. Tylnia kanapa nie rozpieszcza pasażerów przestrzenią na nogi.
~Jarek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
przestrzeń jak to w hatchbacku ale dla kierowcy i pasażera jest dużo miejsca bagażnik też niczego sobie jedynie mało miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu.
~Michał
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Kierowca i pasażer ma wystarczająco dużo miejsca-gorzej z tylną kanapą-tam jest stanowczo za ciasno-jak w większości hatchbacków dostępnych na rynku.
~deghost
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Autobus to to nie jest, lecz dla mnie w sam raz, lubię zwarte, przytulne wnetrze gdzie wszystko jest pod ręką. Przód ok dla każdego, z tyłu ciut mało miejsca.
~korusik@vp.pl
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Z przodu jest dobrze, mozna sie wygodnie usadowic, lecz gdy jechalem z tyłu to niebylo takiego luzu jak z przodu ale daje radę.
~leontdi
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
ja mam dużo miejsca i moja dziewczyna to się nie przejmujemy gorzej jest z tyłu kto wysoki to głowa po suficie szura hehe
~jaro
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
przod bdb na tyle troche ciasniej troche zamalo miejsca na nogi,jezeli z przodu siedzialy by wysokie osoby
~MaRcIn
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
z przodu super mam 186 cm wzrostu i nie narzekam fotele kubełkowe ok a z tyłu niewiem nie jezdze
Seat Leon I Hatchback