Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 1999-2005 (31) - Silnik

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Silnik ARL rewelacyjny, pod warunkiem ze kupimy taki, ktory nie sluzyl jakiemus wiesniakowi do wyrywania blachar na wiejskich dyskotekach i palowania go w miescie. Drogi w utrzymaniu i naprawie, spala stosunkowo duzo ropy. Ogarnia mnie pusty smiech jak ktos pisze ze auto pali 5-6 litrow na 100km. Pisza tak ci ktorzy nigdy tak naprawde tym nie jezdzili. Lub ci, ktorzy chca sprzedac samochod i pochwalic jego super ekonomia. Oczywiscie wynik...
~Michał
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Mojego leona mam od niedawna i kilka spostrzeżeń: Producent podaje, że moc wynosi 150 km. To nie może być prawda... Przyspieszenie mam tak kolosalne, że musiałem potwierdzić te odczucia doswiadczalnie, po kolei z kilkoma znajomymi, którzy niejednym autem już jeździli. od drugiego biegu i 2 tys obrotów zaczyna się katapulta! Trójka i każdy mówi tylko jedno : \\\"o ku...\\\". Nie wiem, może trafiłem na jakas wersję wzmocniona, bo to co...
~deghost
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Silnik jest niesamowity, moc wystarczająca dla każdego, emocje gwarantowane, wyprzedzanie to przyjemność. Najlepszy silnik dla leona, potwór a jednocześnie ekonomiczny. Benzyny są lepsze na starcie, lecz na trasie nie mają żadnych szans, prócz Cupry. Przy 120 km jakieś 5,4 l i dopiero ma ochotę się rozpędzać. Miasto ok 7,6 nie ważne jaki styl jazdy, byleby nie stać w duzych korkach, bo wtedy rośnie. Klekot oczywiście jest, ale nawet przyjemnie...
~busz666
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Bardzo dynamiczny. I w zasadzie dość ekonomiczny. Mój ma ponoć 200 tysięcy, ale nawet jeśli ma więcej, to wciąż nie mam się do czego przyczepić. Na mieście pali 7-9 litrów, na trasie - to już w zależności od ciężkości nogi - 5-8, ale górna granica to przy naprawdę ciężkiej nodze i zabawie na wysokich obrotach. A ten silnik tą zabawę lubi - i to bardzo! Jak tylko osiągnie temperaturę roboczą, uprasza się o mocniejsze deptanie pedału gazu.
~Michał
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Posiadam Leona w wersji FR(Formula Racing) -można by się długo rozwodzić na tym silnikiem-przyspieszenie wgniata w fotel a prędkości \"przelotowe\" zadziwią niejednego posiadacza BMW, Audi-lub innego Niemca..;P silnik nie do zajechania-pod warunkiem że będzie się należycie dbało-auto przede wszystkim dla młodych ludzi pragnących zwrócić na siebie uwagę w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.
~Leonidasss
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
To mruczenie! Po prostu ekstaza :). Co tudużo mówić silnik VW może troche starszej generacji niż Citroena Common Rail ale za to o niebo lepszy. Kultura pracy nieprzeciętna jak na "ropniaka" a elastyczność przy 320 Nm to po prostu marzenie, co mogą mu pozazdrościć niektórzy koledzy z branży paliwowej.
~przemo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
ARL, ladnie ciagnie z dolu, nie ma turbo dziury, wiekszosc wersji ma podobno gifty na hamowni, mojego nie mierzylem. kultura pracy jak to PD-ek ale na szczescie wersja top sport ma troche inny wydech (\"sportawy\":) dzieki temu klekot nie jest taki straszny
~Tomek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Silnik 150 petarda, wyprzedzanie nim to sama przyjemnosc, zero stresu i zmeczenia jazda. Bezawaryjny pod warunkiem uzytkowania prawidlowego i regural ych wymian eksploatacyjnych
~MaRcIn
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
moc 150KM w połaczeniu z 6 stopniowa skrzynia daje w zupełnosci wystarczajace osiagi wyprzedzanie to sama przyjemnosc silnik ciagnie z kazdego biegu z kazdych obrotow super elastyczny

Usterki Seat Leon I

Seat Leon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Supercopa17
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Silnik jest świetny, elastyczny, bez turbo dziury, kopa ma strasznego, tylko trzeba dbać oj trzeba, olej co 10tys robić naprawy na czas ten silnik tego wymaga
Seat Leon I Hatchback