Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 1999-2005 (24) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~deghost
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Zestrojenie skrzyni to już inna bajka. Z jednej strony 6 bieg na trasie idealny, z drugiej 1 i 2 za krótka, w szybkim ruchu ulicznym trudno sprawnie ruszyć, trzeba trzymać wysokie obroty (tu zdecydowanie lepsze są benzynowe), trzeba szybko zmieniać biegi, a i tak przeniesienie napędu nie wyrabia, chyba że masz napęd na 4 koła. Od 3 inne auta, które nas wyprzedziły na światłach zostają w tyle.
~jaro
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
przy minus 15 stopni celciusza puki troche nie pojezdzisz i sie nie rozgrzeje jedynke i dwujke trzeba wolniej wrzucac bo inaczej troche topornie wchodzi mozna odniesc wrazenie ze sie przycina
~busz666
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Działa. Nie ma się czego przyczepić. No, miałem jedną usterkę - wybieraki padły i trzeba było wydać sześć stówek - ale wydaje mi się, że u dziesięciolatka nie jest to niespodziewane.
~Marian
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
1, 2 troche krotka, ale w sumie auto tez swoje wazy. Za to od 3 lykamy wszystkich jak chcemy. 6 bieg rewelacja na trasy, obroty niskie predkosc wysoka, spalanie maleje.
~Michał
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
jest problem z jedynką ale nie jestem pierwszym wł. więc pewnie poprzedni mechanik był partaczem jak i większość zresztą
~przemo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
6 biegow wiec trzeba sie namachac ale jakos nie sprawia to klopotu...czasem trojka troche zgrzytnie przy zbyt szybkiej zmianie
~leontdi
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Skrzynia precyzyjna bardzo fajnie biegi wchodzą jednym palcem i 6 bieg to jest fajna sprawa na trasie można przyoszczędzić na spalaniu
~Jarek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
skrzynia 6 biegowa sprawuje się bardzo przyzwoicie, biegi wchodzą precyzyjnie i lekko.
~korusik@vp.pl
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Jest dobra, choc czasem trzeba mocniej wdusic sprzeglo zeby bieg wskoczyl, ale poza tym jest calkiem dobrze.

Usterki Seat Leon I

Seat Leon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MaRcIn
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
lekko w miare precyzyjnie no ale zawsze mogło by byc lepije z 1 na 2 troche niezbyt
Seat Leon I Hatchback