Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 1999-2005 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Bardzo dobry, aczkolwiek to juz sa samochody ponad 15 letnie i liczba usterek bedzie rosnac coraz szybciej. Jednak silnik ( w dobrym stanie) rekompensuje wszystko. Mam samochod sluzbowy vw golf 2020 r 1 6 d i wyjazdy w pojedynke na dluzsza trasa zawsze biore Seata. Radosc z jazdy jest taka sama mimo 11 lat uzytkowania. Dodam ze moge byc nie obiektywny gdyz seat leon 1 arl top sport to nawet dzis jedno z najladniejszych aut :-)
~Jarek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
cena jest atrakcyjna mysle ze nie kupilbym innego hatchbacka tak atrakcyjnego jesli chodzi o wyglad wyposazenie i silnik.moj leon jest w wersji top sport wiec auto prezentuje sie bardzo ladnie do tego posiadam dodatkowy wyswietlacz w aucie na desce rozdzielczej w ktorym mam m.in. nawigacje,tv,dvd wiec nie mam co narzekac :) naprawde polecam to sportowe autko :)
~busz666
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony. Kupiłem dziesięcioletniego TOP SPORT'a ze skórzaną tapicerką, malowanego jedynie w jednym miejscu - i to przy mnie, bo puknął go poprzedni właściciel praktycznie na chwilę przed sprzedażą :) - z piekielnym silnikiem i póki co małą awaryjnością. Dałem dwadzieścia tysięcy. Jest w porządku.
~Marian
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Wart swojej ceny, pod warunkiem ze nie kupimy zajechanego gniota, a ciezko znalezc w miare dobry egzemplarz. Ja jezdzilem troche po Polsce zanim ten sie trafil, a wcale idealny nie jest - zdaje sobie z tego sprawe.
~jaro
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
wole kupic seata niz vw czy audi bo z tym samym silnikiem seat jest tanszy o jakies 3-4 tys a te pieniadze idzie zainwestowac w wymiane rozrzadu, klocki i jeszcze zostanie na chipa, a dodatkowo mlodsze o rok lub dwa.
~Leonidasss
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
No tutaj jest nieco gorzej. Ale 120 000 tys. piechotą nie chodzi i dlatego polecam rónież tą samą wersję ale z napędem na przednią oś jest a litr oszczędniejsza i o kilka tysięcy tańsza ale równie piękna i kochana.
~korusik@vp.pl
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Ja cieszę sie ze wydalem te 30tys zl na to auto bo warto bylo, bardzo dobry samochod praktycznie dla kazdego, cene za to auto to naprawde dobra cena i niezaluje wydanych pieniedzy, polecam to auto.
~Pawel S.
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Bardzo dobra alternatywa dla Golfa czy Audi A3.Jakosciowo na tym samym poziomie a cenowo i wizualnie(moim zdaniem) lepszy.A wiec na pewno warto!
~dunia1@icpnet.pl
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Ostatnia uwaga: szukasz mocnego, nie pozbawionego duszy, atrakcyjnego rumaka - a masz kasę ! JAK W DYM! Pozdrawiam

Usterki Seat Leon I

Seat Leon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ak47
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
wydaje mi sie ze stosunek ceny do jakosci jest ok, auto ekonomiczne i w dobrej cenie na rynku wtornym
Seat Leon I Hatchback