Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 1999-2005 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
kierowanie precyzyjne. na rownym asfalcie jest ok. niestety na diurach slabiutko. top sport jest troche twardszy i nizszy. bardzo podskakuje. nierownosci asfaltu gdzie octavia przechodzi 80kmh i nic nie czuc tutaj juz przy 55 sa niemiłe. dodatkowo fabryczne lekkie obnizenie i ospoilerowanie sprawia ze pokonanie polowy kraweznikow co innym autem staje sie niemozliwe. stalowa oslona pod slinikiem szoruje dosc czesto. juz wiecej nie kupie takiego...
~Marian
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Twardy, ale taki ma byc, doskonale trzyma sie drogi w zakretach. Opony 225, niski profil, jak przyklejone. Ale trzepie, dziecko w foteliku z tylu mialo by delikatnie mowiac przerabane na naszych drogach. Na szczescie mlodym ojcem nie jestem, jak zostane kupie sobie B5 oczywiscie w kombi i zostane rasowym tatuskiem.
~marcinenergy
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
W wersji Top Sport dość twardo, szczególnie na alu 17\". Za to dobre prowadzenie w zakrętach. Troszke słabe hamulce mimo większych tarcz w wersji Top Sport. Po zmianie po nacinane, nawiercane i wentylowane jest poprawa.
~busz666
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Auto na szerokich gumach wygląda dobrze i trzyma się drogi bardzo dobrze. Przydaje się to podczas pokonywania łuków autostrad oraz dróg ekspresowych przy dużej prędkości. Przyjemne wrażenia.
~Leonidasss
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Zawieszenie wyprofilowane bardzo sportowo a zarazem dość komfortowo, z krajowymi drogami radzi sobie nieźle.A zalet napędu 4x4 nie a się opisać to jest po prostu nasz drugi anioł stróż.
~Tomek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Sztywny, zwinny i precyzyjny. Trwaly - podam przyklad mam opony letnie i zimowe w rozmiarze r17/45/225 i juz 10 rok w moich rekach a na ostatnim przegladzie amortyzatory 85 %.
~leontdi
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Fajnie sie trzyma drogi ja mam felgi 17 225 45. Ale szczerze mówiąc to na nasze drogi i te koleiny to tragicznie się prowadzi to już w Czechach jest lepiej.
~matv
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Zawieszenie jest za twarde jak na nasze drogi ale raczej wina dróg!! Ale w zakrętach przy dużych prędkościach czuje się jak przyspawany
~deghost
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Prowadzi się świetnie, daje poczucie stabilności i przewidywalności. Twardy, ale bez przesady, zawieszenie pracuje przyjemnie.
~olo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
trzymanie drogi doskonałe, nowy Leon już tego nie ma, tym jedzie sie jak po sznurku również na ostrych zakrętach i wzniesieniach
Seat Leon I Hatchback