Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 1999-2005 (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Wszystko ok, w miare szybko sie nagrzewa, zaparowane szyby szybko likfiduje, klima dziala aczkolwiek z biegiem lat nie jest juz taka sprawna i nawet po nabiciu osiagniecie temperatury 18 st na climatronicu praktycznie nie osiagalne
~deghost
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Klima działa bardzo dobrze, tak jak powinna, natomiast w zimie zanim diesel sie nagrzeje...:) No, ale każdy oszczędny silnik wolno się nagrzewa, potem jest ok. Chyba że ma webasto, najlepiej grzeją dużopojemnościowe benzyny z gazem.
~busz666
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Mnie tam się podoba i nie chcę narzekać, bo nie mam na co - w zimę grzeje, w lato chłodzi. U mnie klimatyzacja chodzi stale i nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej.
~Michał
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
w zimę ogrzewanie długo ale mój to diesel więc... a co do wywietrzników bym też dodał, że przydało by się bardziej wychylne w górę i dół te co ma się na kokpicie...
~korusik@vp.pl
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Ogrzewania narazie niesprawdzilem poniewaz kupilem go niecaly miesiąc temu, ale klimatyzacja jest super, przepieknie chlodzi... jak lodówka...
~Marian
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Szyby paruja, gdyby nie klima byloby slabo. Grzeje sie dlugo, jak to diesel. Klima sprawnie i szybko chlodzi w upalne dni.
~Jarek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Największy plus dla mnie w tym samochodzie oprócz silnika, chłodzi od razu po odpaleniu silnika i ogólnie jest bardzo wydajna
~Pawel S.
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Ponizej minus 15 nagrzewanie sie silnika a tym samym i wnetrza auta trwa ok.5-8 kilometrow ale to moim zdaniem calkiem normalne
~jaro
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
jest dobrze,szkoda tylko ze niema podgrzewanej przedniej szyby jak np.ford
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
~olo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
no tu jest gorzej szczegolnie zimą powoli sie nagrzewa ponoc diesle tak maja
Seat Leon I Hatchback