Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 1999-2005 (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~busz666
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
W porządku - przez przednią szybę widzisz tych, których za chwilę wyprzedzisz, a przez tylną spogląda się rzadko, bo na horyzoncie pojawił się znowu ktoś, kogo trzeba minąć. Widoczność z tyłu mogłaby być lepsza, ale mówię tak jedynie dlatego, że kiedyś cofając przypieprzyłem w drzewo i będę upierał się, że była to wina drzewa oraz ograniczonej widoczności przez tylną szybę.
~marcinenergy
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Szerokie słupki przy szybie czołowej często zasłaniają nieco sytuację podczas pokonywania ostrych zakrętów. Wysoko podniesiona półka tylnia bagażnika też utrudnia widoczność w tył. Oraz linia boczna auta sprawia że nie widzimy tyłu auta w lusterkach bocznych.
~przemo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
bez zastrzezen. do tylu srednio ale tego mozna sie spodziewac patrzac na to auto. mimo ustawienia fotela najnizej i dosc wysoko pociagnietej linii szyb mam wraznenie ze siedzi sie dosc wysoko.
~Marian
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Do przodu i na boki ok, do tylu srednio, przez tylna szybe widac nie za wiele (wysoki tyl). Ale po co patrzyc do tylu jak ciagle sie zasówa do przodu;).
~jaro
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
lusterka mogly by byc troche wieksze to napewno by pomoglo bo mimo bardzo dobrze ustawionych lusterek jest tzw.martwe pole,ogulnie autko z dobra widocznoscia
~Michał
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
przednie progi potrafią zasłonić w tym aucie jest to bardziej uciążliwe niż w innych jak jeździłem zwłaszcza przy rondach.
~deghost
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Do przodu i na boki 5, do tyłu gorzej, ale tak to jest gdy kufer jest podniesiony do góry a okienko małe. Lepiej cofać na lusterka.
~leontdi
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
na zakrętach jest gorzej przednie słupki trochę zasłaniają ale da się przyzwyczaić, i z cofaniem mała szyba z tyłu ja daje rade
~olo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
widoczność dobra do przodu i na boki, duże lusterka przed liftem zdecydowanie lepsze niż po.
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
~MaRcIn
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
no do tyło sredno widac przez wysoka klape no ale na wyczucie jakos da rade
Seat Leon I Hatchback