Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 1999-2005 (23) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Mi nie przeszkadzalo, ale odkad mam 2 dzieci to jest to bardzo duzy minus( dziecko z tylu przy jezdzie powyzej 130 km/h sie budzi, a zona nie slyszy co do niej mowie ). Bardzo duze znaczenie maja opony ( na 225/45 r17 goodyear f1 nie dalo sie jezdzic, na nowych dunlopach, verdstein lub yohchama juz bylo znosnie)
~busz666
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Podczas jazdy po mieście jest w porządku. Dyskomfort zaczyna się od prędkości powyżej 130 km/h. Wtedy odgłos pracy silnika przeszkadza i przytłacza. Chyba, że ktoś go lubi - jak ja :) - wtedy dyskomfort jest mniejszy. Ale nie oszukujmy się - jak się zapieprza, to jest głośno.
~przemo
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
tu niespodzianka. wyciszony lepiej niz golf IV. do tego \"sportawy\" wydech fabryczny daje fajny pomruk...w miare mozliwosci silnika na PD oczywiscie :) przy 180kmh nie jest ani cichy ale tez ani meczacy
~Marian
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
ARL warkocze jak maly traktorek, jednym sie nie podoba innym tak. Ja go lubie, generalnie wyciszony jest poprawnie, nie meczy uszu nawet przy wyzszych obrotach/predkosciach.
~deghost
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Na parkingu slychać klekot, ale niektórzy to lubią. Na trasie powyżej 150 slychać silnik, ale to na plus bo leon dopiero jest w żywiole. Podwozie wystarczająco wyciszone.
~korusik@vp.pl
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
No i tutaj musze dac przecieztnie poniewaz gdy jade ponad 160 zaczyna mi piszczec w szybach tak jakby niebyly dobrze zamkniete ale dalej sie zamknac ich juz nieda.
~Jarek
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Niestety samochód z tym silnikiem jest słabo wyciszony nie wiem jak w innych wersjach silnikowych ale też pewnie jest to dokuczliwe.
~jaro
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
podczas wiekszych predkosci okolo 140 slychac szumy miedzy uszczelka drzwi a karoseria
~Supercopa17
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Moim zdaniem samochód kompletnie wyciszony nie jest
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
~leontdi