Ocena kierowcy - Seat Leon I Hatchback

zbyszek_zagr@o2.pl, 20 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 2003
Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
zaraz po zamówieniu auta zacząłem się zastanawiać czy dobrze zrobiłem, ale po pierwszych kilkuset kilometrach ulżyło mi się - jest to dobry wybór pomimo tego że jest to 8 zaworowy silnik, ale pracuje bardzo ładnie i co najlepsze ma zadziwiającą dynamikę jak na 90 km a jeździłem przez dłuższy okres mondeo tdci 130km, może to nie jest jeszcze mondeo ale jak mi wrzucą chipa (w ramach gwarancji !!!! 2000pln) i zrobią 110km a może deczko więcej to można się przystawić bez problemu do 130 konnego tdci
troszkę głośny, ale to mruczenie to odjazd
bez zarzutów
jak po torach, szkoda tylko, że nie ma niskoprofilowych opon i deczko większych felg od 15"
z przodu bez zarzutów, z tyłu troszkę gorzej ale to ta klasa
może deczko przełącznik świateł powinien być inaczej ustawiony, bo przy włączaniu kierunkowskazu wskakują czasami długie światła:)))))
taka sobie, mały problem z odparowywaniem, ale po pewnym czasie daje sobie rade
z przodu bardzo dobrze, z tyłu troszkę gorzej ale generalnie bez zarzutu
mogło być ciszej ale tą wadę nadrabia ekstra pomruk silnika
nie ma łez na stacji paliwowej, na trasie 5,5, po miescie 6,9
70000pln to nie jest mało za takie auto, ale hmmmmm ja wiem chyba warto jak ktoś ma nudkę sportową w sobie i zamówi wersję ze sportowym wykończeniem - wygląda w środku imponująco, ach i ten krwistoczerwony kolor podświetlenia!!
źle ustawione dysze spryskiwaczy, leją płynem na przechodniów:))) ale to chyba do skorygowania mam nadzieję, generalnie czuć niemiecką solidność
na razie ciężko mi coś powiedzieć, auto ma przejechane 2500 km
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW