Ocena kierowcy - Seat Toledo I

detomasso, 16 lat temu
Rok produkcji 1992
Seat Toledo I 1.6 70KM 51kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : jest ok ale jak miał bym kupic jeszcze raz Tolka to od 1.8/16v w górę (marzenie:2.0 GT 136 koników seria mniamciu!!!)
Karoseria : trzeba uważać na korozje i walczyc od pierwszych objawów
Układ elektryczny : światła przód beznadziejne rozwiązanie h1/h7
auto tanie w eksploatacji dostępność do części wszelaka i od każdej strony jak na pierwsze auto rodzinne bardziej pakownego liftbacka nie znajdziecie za ok 5,500pln
jak na 1.6 na gazie to miłe zaskoczenie tylko przy wyprzedzaniu kolumny tirów trzeba się zastanowić ;)
najbardziej denerwuje mnie wrzucenie dwójki zaraz po uruchomieniu silnika zawsze zazgrzyta ale to skrzynia made in VW= ten typ tak ma
troche miękko na zakretach ale serwisowanie tanie jak barszcz made in VW;)
W SUMIE OK TYLKO COFANIE KIEPSKO TO PRZEZ TEN OGROMNIASTY SŁUPEK C
mieszanka passata z golfem mimo to wszystko pod reką
auto bez klimy wiec wentylacja przecietnie
miejsca full 550 l bagażnika to jest troche nawet moja Żoneczka podczas zakupów nie daje rady go do końca załadować ( apropos nowy fiat linea ma pojemności 500 l i baaaardzo się tym faktem szczyci wniosek z tego że nie mam czego się wstydzić)
jak masz zwykły wydech to auta nie słyszysz ja założyłem ostatni sportowy + strumionka i powyżej 3000 obrotów trochę go słychać ale od czego jest dobry sprzęt grający w autku ;)))
na gazie przy spokojnej jeździe to jakieś 8,5 -9,5 l/100km a jak świruję to i z 12 l/100km w sumie przy tankowaniu za 20 pln robię przeszło 110km
tanio tanio tanio
głównie pierdółki od kiedy posiadam to autko to najpoważniejsza naprawa wyniosła mnie 170 pln(pompa wodna + płyn chłodniczy)
więc tak podam wszystkie jakie do tej pory miałem: króciec do bloku od płynu chłodniczego-9pln pompa wodna+płyn -170pln kopółka -30pln świece 63-pln kable-79pln hmm więcej grzechów nie pamiętam

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 70KM 51kW [l/100km]

9,6