Ocena kierowcy - Seat Toledo I

komandor21, 13 lat temu
Silnik 1.6 i 101KM 74kW
Rok produkcji 1998
Seat Toledo I 1.6 i 101KM 74kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Mój egzemplarz jest z 1998 roku,1.6 benzyna 101 KM, wersja MAGNUS posiada 4 elektryczne szyby, lusterka, podgrzewaną tylną szybę wraz z lusterkami, wspomaganie, centralny zamek, klimatyzacje, abs,welurową czarno-czerwoną tapicerkę elektryczną regulację świateł i parę innych drobiazgów a wszystko za 4.800 pln, bez rdzy jedynie do wymiany miałem amortyzatory tylne więc jestem bardzo zadowolony. Autko idealne do podróży, długich tras, jak i do miasta mimo swoich gabarytów. Super wygodne, ciche, wygląd nienaganny taka elegancka limuzyna jakby. Cena za autko tej klasy i z takim wyposażeniem jest bardzo dobra w porównaniu do konkurencji. Nie znalazłem innego samochodu za taką cenę i z takim wyposażeniem.
silniczek elastyczny jak trzeba choć jeździło się lepszymi, moc wystarczająca do spokojnej jazdy i bezproblemowego wyprzedzania, dość małe zużycie paliwa jeśli się spokojnie jeździ, i oczywiście bezawaryjny.
skrzynia bardzo dobra zero problemów, biegi wchodzą gładko:)
autko bardzo dobrze się prowadzi, nie wiem czy to tylko u mnie ale jakoś troszkę ciężko mi wspomaganie działa ale to chyba wina płynu pora wymienić, poza tym nie mam do czego się przyczepić.
do przodu bardzo dobra, ale do tyłu nie za wesoło, wysoki bagażnik stwarza czasem problem, szczególnie jeśli przeszkoda jest mała i jej nie widać.
wszystko na swoim miejscu, nie pasują mi tylko te przełączniki na desce za kierownicą obok zegarów, strasznie nie poręczne jak np. ogrzewanie szyb i lusterek, kwestia przyzwyczajenia
bardzo dobrze grzeje , szybko się nagrzewa zimą, niestety latem nie miałem okazji sprawdzać wydajności klimy ale mam nadzieje że będzie na wysokim poziomie
miejsca dużo dla każdego 4 pasażerów ma dużo miejsca na nogi i nag głowami zarówno z przodu jak i z tyłu, w 5 jeszcze nie jechałem, brakuje mi podłokietnika z tyłu bo w escorcie miałem hehe
bardzo cichutki i przyjemny w środku, jednak astra jest troszkę lepiej wyciszyć:)
spalanie to zależy od kierowcy mój spala od 6,5-11 litrów na setke, naprawy tanie bo wszystko robię samemu, części tanie jak barszcz nie ma problemu z dostępem do części
Jakość wykonania na wysokim poziomie nic nie skrzypi i nie trzeszczy dobre materiały i spasowanie
nic się nie psuje :)
zero