Ocena kierowcy - Skoda Fabia I Hatchback

mały, 18 lat temu
Rok produkcji 2002
Skoda Fabia I Hatchback 2.0 115KM 85kW 1999-2007 - Oceń swoje auto
gdyby nie beznadziejny lakier, cieniutkie zawieszenie,drbiazgi niedopracowane,duże spalanietoby było nie głupie auto. za bardzo przereklamowane jak towary w supermarketach których termin sie już kończy a chciałem kupić auto nowoczesne a nie bubla. Myślałem że o jego problemach będe myślał po 10 latach z tą myślą kupiłem go w salonie a niesprowadziłem z Niemczech który by jeździł bokiem
na wolnych obrotach silnik nierówno pracuje, silnik bardzo przeciętny, bez rewelacji na miejską jazde wystarczy gdyby nie to że pali jak słoń
mało precyzyjna, wg.mnie dno byłem trzy razy z tym w serwisie niewiedzom jak sobie z tym poradzić, kiedzyś czytałem w auto świecie jak się jakiś nasz rajdowiec wypowiadał odmiennie że jest super precyzyjna itd. chyba mu wg. mnie podmienili żeby nie wyjść na iditów, sprawdzałem u znajomych ,mają te same problemy.
już po roku robiłem poduszki itd. cały skrzypiał, jest za twardy, zawieszenie jak na nowoczesne auto i na częściach niemieckich to jest dno. Miałem poloneza , dużego fiata lepiej sie zachowywały niż nowoczesna Fabia. Po to go kupiłem żeby się nim cieszyć. jeżeli chodzi o układ jezdny to jedynie udało im się wspomaganie i układ kierowniczy
ma sporo martwych ponktów głównie przy cofaniu,lusterka troche fauszują jak sie luka w lusterka wydaje sie że to juz a to jeszcze metr do tyłu lebsze były w polonezie.
zabardzo bulwiasty ale tak ogólnie to bardzo ładnie się prezentuje jeszcze przy ładnym lakierze tak jak umnie sreny metalik to ludzie mają wrażenie że to auto za miliard taka ma sylwekę
to jest chyba jedyne co mnie zachwyca w tym aucie jest super !!!!! ale przecież nie kupiłem wentylacji tylko auto
kierowca i z przodu w miarę a z tyłu dno ten kto tył prjektował powinni go za jaja powiesić. powinien pogodzić bagażnik z tylnią przestrzenia dla pasażeró jest to możliwe
super słyszę własne myśli aż za bardzo jest ok!
pochłaniacz paliwa niedługo braknie u arabów jak tak bedzie palił jak na tak nowoczesne auto . panowie bez jaj mamy 21wiek
jak dla mnie to auto nowe powinno kosztować 20.000 dwadzieścia tysięcy zł.za dużo wad jak bym miał jeszcze raz wybierać to bym sprowadzić auto z zagranicy albo kuić innej marki
te drobiazgi dają w tyłek wypadają w lecie atrapy głośniczków przy klamkach w tylnich drzwiach. rysujący się lakier pod paznokciem,pękająca szmata niby skaj przy lewarku już po pół roku wymienialem na gwarancji jak również schowki przy drzwich, wycierająca się farba czy coś koło tego przy przełącznikach to są już jaja i to za tyle kasy!!! jest tego więcej, rysująca się przedia szyba jak by była w chinach produkowana miałem polskie auta niebyły takich numerów to tak jak bym kupich auto jak te narzędzia TOYA lub TOPEX
skrzynia biegów, zawieszenie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 115KM 85kW [l/100km]