Ocena kierowcy - Skoda Favorit Hatchback

michauopo, 11 lat temu
Rok produkcji 1991
Skoda Favorit Hatchback 1.3 63KM 46kW 1988-1994 - Oceń swoje auto
Inne : Z tego co do tej pory widziałem każdy posiadacz takiego cruiser`a posiada wąsy to mnie zaskoczyło pozytywnie w tym aucie
Układ elektryczny : Jedna wielka zagadka codzienne losowaine ``co dziś przestanie działać `` ale na szczęście lerzący policjant potrafi wszystko naprawić wystarczy 50km/h
Karoseria : Woda leje spod uczszelek ale na szczęście mam duży zapas sylikonu
w sumie średnio bo ani bezpieczne ani ekonomiczne o osiągach można zapomnieć ale jest dosyć wygodne ``o ile masz niezarwane siedzenie`` bagażnik zmieścił moją 12 letnią siostrę(to była zabawa w chowanego nie bierzcie mnie za psychopatycznego zwyrodnialca) więc zakupy też wejdą ale nie duże
Po wywaleniu automatu ssania i zastąpieniu go linką z malucha bardzo ładnie mruczy (jak na jej możliwości)
Jest niby po remoncie ale wydaje mi się że nie do końca bo wsteczny muszę wbijać czasami 2 razy ale działa po przyzwyczajeniu się nie przeszkadza mi nawet luz na gałce rodem z ikarusa.
Jeden wielki luz ściąga niemiłosiernie precyzja kombajnu-->Jest ale bardzo łatwo zabrać coś ze sobą (ja zakosiłem siostrze huśtawkę w zimie)
Akurat tutaj mogę powiedzieć wiele dobrego widoczność bardzo dobra w vectrze b mojego ojca jest gorsza widoczność niż w moim cruiserze ale to dzięki cienkim jak papier słupkom na pewno bardzo ładnie się składają przy zderzeniu
nie wiem co by tu napisać inni na pewno coś tu napisali a ja nie chciałem głupot więc zapełniłem te miejsce jakimś textem
Szczerze to ogrzewanie najlepiej działa latem a klima zimą w drzwiach kierowcy mam rozprutą uszczelkę na dole i mi wieje po udzie. Ale jak się silnik w zimie zagrzeje to juz jest możliwie
zależy kiedy wymieniałeś tłumik ja nie dawno więc jest dosyć cicho ``da się rozmawiać z druga osobą ale max do 80 potem trzeba rozmawiać rękami``
OOOOOOOO tutaj jest jedna wielka huśtawka spala na na pewno mniej niż UAZ ale więcej niż SMART(nie ważne jaki silnik xd) licznik mi nie działa więc niczego dokładnie na razie nie napiszę. części tanie przegląd 100 + flaszka za dziury w podłodze
Za auto dałem 500zl za doprowadzenie auta do stanu powiedzmy 600 (amortyzatory tarcze klocki tłumiki olej filtry bitex żywica 2 opony i jeszcze trochę pierdółek do elektryki)
Jest ich bardzo bardzo chole..nie wiele a to układ elektryczny stwierdzi że mi popsuje humor a to tylne bębny zaczną huczeć no i oczywiście milion innych pierdółek
silnik się trzyma skrzynia też daje rade nawet rdza jest do opanowania wystarczy litr żywicy i włókno szklane niczym amfibia pokonuje wodę

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 63KM 46kW [l/100km]

7,3