Oceny Skoda Favorit Hatchback 1.3 63KM 46kW 1988-1994

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Favorit Hatchback 1.3 63KM 46kW 1988-1994

~Venzel@interia.pl
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Za naprawde smieszna cene otrzymujemy niezly, pakowny i ekonomiczny samochod. Czesci zamienne kosztuja naprawde bardzo niewiele. Stac mnie na nowszy/wyzszej klasy samochod, ale nielatwo jest mi podjac taki krok. Przejechalem moim egzemplarzem 27 tys. KM, w tym 20 tys. na gazie. Slinik przy 80 tys. nie wykazywal oznak zuzycia - jest to jednakze samochod wymagajacy sumiennego serwisowania - wiekszosc ustrek wynikla z moich zaniedban. Wymaga...
3,4
~michauopo
Hatchback 1.3 63KM 46kW
w sumie średnio bo ani bezpieczne ani ekonomiczne o osiągach można zapomnieć ale jest dosyć wygodne ``o ile masz niezarwane siedzenie`` bagażnik zmieścił moją 12 letnią siostrę(to była zabawa w chowanego nie bierzcie mnie za psychopatycznego zwyrodnialca) więc zakupy też wejdą ale nie duże
3,1
~grze3@gazeta.pl
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Samochód dla majsterkowiczów- hobbystów wymaga nieustannej pielęgnacji i napraw, niskiej jakości materiały i podzespoły, korozja i wycieki. Plusy to komfortowe zawieszenie, dość niskie zużycie paliwa, przestronne wnętrze. Przejechałem nim ok 50tkm w 4 lata i na drodze zawiódł wprawdzie mnie tylko raz - wyciek płynu hamulcowego ale kilka razy do roku mimo niewielkiego przebiegu wymagał drobniejszych lub poważniejszych napraw.
3,5
~Przemek
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Nie jest to może samochód przyszłości raczej już jest trochę przestażały ale idealny na codzienne dojazdy dla ludzi potrafiących go samemu zrobić. Koszt zakupu nawet auta w miarę w dobrym stanie jest niższy od ceny nowego roweru, więc nie można wymagać nie wiadomio czego,
~damianX
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Favoritki już nie mam, sprzedałem, jeździłem 2 lata i mam tylko dobre wspomnienia, było to auto solidne, wygodne, dość dynamiczne, ekonomiczne, nie licząc drobiazgów mało awaryjne, szkoda że sprzedałem...
~Musti
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Jak na klasę to bez zarzutu. Zdarzają sie drobne usterki ale one nie omijają żadnego samochodu. Jest samochodem bardzo wdzięcznym i nigdy mnie nie zawiodła. Porównując moją Skodę z innymi samochodami tego rocznika lub młodszymi to mja wygląda na tle tamtych jak piękna młoda panienka.
Dziennik kosztów dla Skoda Favorit Hatchback 1.3 63KM 46kW
8,9
~bartek
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Auto jest swietne. Tanie - bardzo. Rodzinne - jak najbardziej. Bardzo lubie w niej zwinnosc i szybkosc. Nie tak jak w jakims kaszalocie - wyjezdzasz na glowna i zanim sie rozpedzisz to juz trabia na Ciebie. Favoritka na chodniku, wsiadam, odpalam (od razu), zjezdzam z chodnika i rura! Leci jak koliber! Nie da sie ukryc, ze na niektorych polskich drogach komfort jazdy jest straszny, ale w miescie - auto jak marzenie!
~BeeTle
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Niezły samochodzik warty swej ceny. Tani w utrzymaniu i dość niezawodny. Wiadomo, nie jest to ideał, trzeba mieć przy tym trochę cierpliwości ale mi się jeździ dobrze i mam nadzieję, że tą opinię utrzymam jeszcze długo.
3,2
~anzys@polbox.com
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Skoda Favorit to już muzeum motoryzacji. Skonstruowana i produkowana według socjalistycznej filozofii lat 80-tych. Praktycznie wszysko jest w tym samochodzie przestarzałe. Model LX, którym jeżdżę jest najbardziej godny polecenia, ma instalację lektryczną Boscha i nieco lepsze wnętrze niż wcześniejsze. Nie polecałbym jednak tego samochodu z powodu słabej odporności na rdzę.
3,7
~Grzegorz
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Właściwie chciałbym wymienić ten samochód na jakiś który mniej pali, ale nie mogę się zdecydować bo on ciągle jeździ i nie zawodzi mnie. Nie wiem czy z tę cenę można dostać równie wygodny i niezawodny samochód.
Skoda Favorit Hatchback