Ocena kierowcy - Skoda Favorit Hatchback

bocian, 17 lat temu
Rok produkcji 1993
Skoda Favorit Hatchback 1.3 63KM 46kW 1988-1994 - Oceń swoje auto
Silniczek w mojej skodzince chodzi świetnie .NIe nażekam na jego prace może dlatego że jest po kapitalnym remoncie.Dziennie robie tym autem ok 200km bo służy mi w pracy i nie zawodłem sie na nim...
Skrzynia w autku jest naprawde przeciętna zewzględu że ma bardzo krutkie biegi ,ale cóż wkońcu to tylko silnik 1.3 (ale zrywny jest) :D
Na układ jezdny to nażekałem jak kupiłem skodzinke ,ale teraz mam nowe zawieszenie zarówno tył jak i przód ,żeczywiście koszta były znikome bo orginalne części są tanie ,a i zamienniki można kupić.! No jeśli ktoś mówi ,że mu skrzypi to wystarczy naprawić i nie będzie już skrzypiało PROSTE :)
Widoczność jest dobra tylna szyba jest przejżysta no chyba że ktoś nie posiada wycieraczki ,ale ja ją mam i jak deszczyk pada to zawsze moge ją przetrzeć i super widze
...............
Grzeje super ...,a wiem dlatego bo mam dziewczyne która jest strasznym zmarźluchem . No a skoro Ona twierdzi że jest jej ciepło w autku to tak naprawde jest.Twierdze tak bowiem miałem jeszcze np. Forda Sierre tam to mi marudziła że jest Jej ciagle zimno ,a tutaj mam spokój!:D Bardzo mi sie podoba to że ma nawet wyprowadzone tunele do grzania styłu pasażerowi nóg!
Miejsca ma całkiem dóżo jak na mały samochód..Zato styłu jest troche gożej bo jeśli kierowca cofnie fotel pasażer styłu nie ma jak normalnie siedzieć!
Autko jest naprawde super wyciszony ,a jak ktoś tam pisze że słychać silnik czy że skrzypi zawieszenie to kwiestia tego że ma zaniedbany samochód i tyle Mi nic nie czeszcy i jest super .Sam jak chciałem przełożyć kabel od akumulatora do kabiny to sie namęczyłem żeby sie przedostać przez te maty wygłuszające
Auto jest bardzo tanie w ekspleatacji Po mieście pali mi ok 6 l /100km w trasie jeszcze nie byłem tym autem ale przypuszczam że mniej czyli o k 5 l/100km oczywiście jeśli silnik jest zniszczony to będzie palił więcej mój napoczątku jak go kupiłem był strasznie zaniedbany i palił ok 12l /100km

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 63KM 46kW [l/100km]

8,2