Oceny Skoda Felicia I Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW 1995-1998

Skoda Felicia I Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW 1995-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Felicia I Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW 1995-1998

~MIETKÓW 1952
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
W 1998r. z silnikiem 1,6 było chyba najtańsze na rynku(oprócz poloneza). Przez pierwsze lata nieżle potem tragedia. To widać zresztą w raporcie DEKRY - jedno z najbardziej awaryjnych samochodów jakie wyprodukowano, moja Fela to potwierdza. Chyba sentyment mnie przy niej trzyma bo w tym roku włożyłem już ok. 3000zł na naprawy a warta jest ok. 4000zł
~Felek
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
Auto jest niezawodne i wbrew innym przedstawionym na temet zabepieczenia antykorozyjnego negatywnym opiniom stwierdzam, że w przypadku mojej skody jest zupełnie odwrotnie. Auto przez 8,5 roku jest parkowane przed blokiem i mimo upływu czasu nie ma nawet najmniejszego śladu korozji. Jedynym mankamentem jest zbyt słaby układ wydechowy. Dotyczy to zarówno trwałości łumika środkowego jak i końcowego.
~piotr
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
Jakość serwisu Skoda bardzo zła i droga, silniki 1600 VW od poczatku miały ukrytą wadę, która wyszła po 20000tys.km. objawiająca sięgłośniejszą pracą przy zwolnionym sprzęgle, nato i wiele innych pytań pracownicy serwisu odpowiadali że tak musi być lub nie da się zrobić.Inne serwisy dały sobie radę. Na koniec dodać należy że silnik tej wersji jest dynamiczny i elastyczny.
~hherbik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
samochód który posiada podobno atesty volkswagena na korozję wykazuje oznaki rdzy po 3 miesiącach od daty produkcji ocena rzeczoznawców PZM Katowice po 6 latach nadaje się do wymiany przynajmniej tylna klapa,przecieka przednia szyba,przecieka bagażnik.Gdyby nie rdza na samochodzie oraz niedoróbki przy składaniu jako tani samochód rodzinny byłby do przyjęcia.Ze względu na korozję samochodu nie polecam nawet wrogowi.
~MAREK
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
Bardzo dobre auto. Tylko w serwisach słabo wyszkoleni pracownicy. Młokosy bez doswiadczenia zawodowego!!!
~piotor6
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
świetny pojazd jak dla mnie. bezawaryjny, okresowe wymiany płynów, filtrów, klocki itp. czyli wszystko co musi zię zużyć podczas używania. być może trafiłem na egzemplarz-perełkę :)
Dziennik kosztów dla Skoda Felicia I Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
8,8
9,6
~kw1975@neostrada.pl
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
Mój pierwszy samochód na nim uczyłem sie jeżdzić ,a także poznaje budowe i problemy ekspluatacyjne.
3,2
~IRENEUSZ
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
Chociaz dalem 4000zl to nie jestem zadowolony i nie polecam kupna. Drogie czesci chociazby wlacznik swiatelmijania uzywany koszt 22zl a nowy 37zl
~nowy_master
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
Mam Felkę 11 lat; jest to super autko - tanie w zakupie, utrzymaniu. FELICJO wróć!!!!
3,5
~Maxsimus74
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
jedynym felerem jest słaba blacha klapy tylniej , brak wspomagania ale można się przyzwyczaić. Mam ją od dwóch lat i większych problemów nie miałem na razie.
Skoda Felicia I Hatchback