Oceny Skoda Felicia II Hatchback 1.3 55KM 40kW 1998-2001

Skoda Felicia II Hatchback 1.3 55KM 40kW 1998-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Felicia II Hatchback 1.3 55KM 40kW 1998-2001

~Blady - wiecznie Opalony
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Autko spoko. jeżdżę już 2 lata i żadnych poważniejszych napraw. Za mało mocy i obrotów,spalanie w normie,części taniocha a i sam trochę pogrzebiesz,pierwszy samochód który nie bierze oleju(a miałem już kilka ,najlepsze przepały miał Punto I do 1l1000km)stanowczo za głośne,ale za taką kasę to nie ma co narzekać. Od kiedy vw przejął skodę to naprawdę zaczęli robić dobre auta. widać to już na zachodzie gdzie dobrze się sprzedają.Felicia to...
2,9
~Rafal_mlody
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Ot, male autko do jazdy raczej na krotkich trasach i do sklepu. Nie odwazylbym sie pojechac tym na drugi koniec Europy, choc po Polsce mozna jezdzic raczej bez ryzyka przymusowego stopu w szczerym polu. Slaby silnik traktuje akurat na plus - nie korci mnie, zeby szarzowac po drogach i jezdzic na ostrze noza. Jezdzac tym samochodem mniej bola te wszedobylskie ograniczenia predkosci - majac 55KM i tak sie przeciez nie poszaleje :)
3,4
~rycho
Hatchback 1.3 55KM 40kW
mam felicję od nowego , przejechane 196000 km nic poważnego się nie dzieje przepustnicę czyściłem pierwszy raz przy 190000 jeszcze się nie uspokoiła , , poza tym na bieżąco przeglądy i drobne sprawy, ogólnie gdyby w sprzedaży były takie same od razu biorę.
3,5
~Leszek
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Po 6 latach korozja nadkoli tylnych i wymiana z tego powodu /korozji/ tylnej klapy,przednich bocznych blach.robione w serwisie Skody z gwarancją roczną i po roku te same miejsca korodują.Częste wymiany tłumika /też korozja/. 6 rok stacyjka, 7 rok tulejka i zapinka pedałów sprzęgła i hamulca,9 rok to samo. Ogólnie po gwarancji serwis ma Cię w nosie.
~elpolacco
Hatchback 1.3 55KM 40kW
www.skodafelicia.pl Jeśli jesteś zainteresowany zakupem Skody Felicii lub jesteś jej posiadaczem to koniecznie powinieneś przeczytać istotne informacje na temat tego samochodu na forum Skoda Felicia Club Polska www.skodafelicia.pl
~tomaszeks@op.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Mankamentem tego modelu jest rdzewiejąca tylna klapa . Silnik 1,3 jest za słaby, spalanie na przyzwoitym poziomie, dobra podaż części zamiennych. Ogromną zaletą jest ich niska cena . Używane autko można kupiż zupełnie niedrogo.Zbut częste awarie czujnika temperetury. Ogólna ocena 4 -
Dziennik kosztów dla Skoda Felicia II Hatchback 1.3 55KM 40kW
7,9
10,4
3,3
~Marcin;mklukowski@wp.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Za tą cenę dobry samochód. Ja używam go w pracy i często wożę ciężkie rzeczy. W ciągu siedmiu lat wymieniłem trochę części, ale wynikało to z eksploatacji samochodu. Jak i w innych egzemplarzach rdzewieje tylna klapa. Ogólnie jestem zadowolony z autka i uważem, że w zupełności na siebie zarobiło.
3,7
~Mietek z Łęcznej
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Jak na faceta, który ma 56 lat i codziennie jeździ do pracy 11km ma działkę za miastem i w lecie musi dowozić wodę a w jesieni zwozić plony, czasami wyjeżdża nad morze(550km)- samochód ten służy doskonale. Muszę dodać że mam go jako pierwszy właściciel.Aha. Kolega ma FABIĘ, która podoba mi sie coraz bardziej.
3,3
~waldek 42l.
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Kupiłem nowy i nie ma co narzekać za te pieniadze w tym czasie. Teraz bym tego nie zrobił. Ogólnie nieźle. Robiłem długie trasy z rodziną i nie narzekali. W serwisach firmowych drogo, ale w innych tanio (nie wiem czemu?/ Merola ztego nie zrobi.
~Amalker
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Dobrze że jest taki samochód. Mamy naszą FELĘ prawie 7 lat /od nówki/, serwisujemy ją co 15000 km, zrobionę prawie 130000 km i nie mamy prawa na nią narzekać. Tylko raz stanęła w trasie - regulator napięcia - pomogła Gwarancja Dożywotniej Mobilności. Ogólnie tylko lać i jechać. Oby tak dalej. Tanie części i dobrzy mechanicy poza ASO zawsze pomogą. Pozdrawiam wszystkich Felomanów i życzę szerokiej drogi.
Skoda Felicia II Hatchback