Lista ocen Skoda Kamiq (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fidelio
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Słaby interfejs, jeszcze gorsza instrukcja (niestety, instrukcja obsługi w ogóle nie jest najlepsza, bazuje na rysunkach, piktogramach, równoważnikach zdań zamiast rzetelnego opisu, mętnych ogólnikowych sformułowaniach i zawiera błędy językowe z tłumaczenia). W szczególności: - Parę rzeczy - temperaturę, obieg zamknięty, odszranianie szyby, można ustawiać pokrętłem/przyciskiem, ale już np. siłę ciągu, rozdział na nogi, tułów, szybę,...
~Bartosz
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Mam dwustrefową klimę. Obawiałem się problemów z dotykowym sterowaniem kierunkiem nawiewu, jak wiadomo tylko tak można przełączyć między np., szybą a stopami. Ale okazuje się, że wystarczy ustawić tylko siłę nawiewu (są 3 opcje: słabo, średnio i mocno) i po prostu nie trzeba tam więcej nic grzebać. Oczywiście klimatyzacja jest zawsze włączona, w opcji AUTO. Żadna szyba nie paruje, w stopy nadmiernie nie wieje. Działa tak, jak powinna -...
~PJ40
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Na początku problemy z parującą szybą, ale problem rozwiązano na myjni (szyba była wysmarowana od środka czymś, co dawało efekt mgiełki). Poza tym dwustrefowa klimatyzacja i tylne nawiewy, rozwiązują wszystkie problemy i w zimie i w lecie.
~Mirosław
Crossover 1.0 TSI 95KM 70kW
Wentylację i ogrzewanie sterujemy z poziomu wyświetlacza bądź fizycznych przycisków Mocą nawiewu sterujemy tylko z wyświetlacza dla nie których jest to wada. Dla mnie też ale już się przyzwyczaiłem. Duży plus za podgrzewaną przednią szybę.
~Dw
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
Wentylacja i ogrzewaniem sterujemy z poziomu wyświetlacza bądź fizycznych przycisków Mocą nawiewu sterujemy tylko z wyświetlacza dla nie których jest to wada. Dla mnie jest to wygodne nie muszę szukać pokrętła nisko mam wzrok na wysokości szyby.
~Wcale nie skodziarz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Czytałem, że ktoś miał do tego zastrzeżenia. Mi tam obsługa klimy się podoba, a co najważniejsze - działa. Plus za podgrzewaną szybę z przodu - przy parkowaniu "pod chmurką" w zimie problem się roztapia.
~Krzysiek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Wszystko ok, poza tym, że ustawienia manualne nawiewów również w mojej opinii powinny być dostępne poprzez fizyczne przyciski. Polecam elektryczne podgrzewanie przedniej szyby.
~jaro
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
ogólnie działa sprawnie i szybko, chociaż trochę ciężko utrafić odpowiednią temperaturę i sterowanie w dwóch miejscach. Ekran dotykowy i panel klimatyzacji.
~Andrzej
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
w zimie trzeba jechać 5 km zanim poczujesz ciepło powiedziano mi że to dobry wynik. W lecie klimatyzacja daje radę.
~tymek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Cichutkie i automatyczne. Nie ma potrzeby grymarania. W każdych warunkach ustawienie auto działa po prostu jak trzeba