Ocena kierowcy - Skoda Octavia I Kombi

tpkontraktor@poczta.onet.pl, 18 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 2001
Skoda Octavia I Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
wybór na ten model padł po półtorarocznym przyglądaniu sie autom w mojej firmie, potem postanowiłem kupić dla siebie, zawsze miałem sentyment do diesla, wiec to po pierwsze, po drugie czynnkik ekonomiczny, ten silnik potrafi naprawde palic poniżej 5,0 litrów na setke,w trasie bez wiekszych problemów da sie zejść na 4,5l a na dodatek musiałem mieć kombi żeby mi sie rodzina mogła zmieścić,bagażnik jest naprawde pojemny, auto posiada klasyczną linię samochodu a nie jakieś futurystyczne kształty,oby służyło jak najdłużej
bez problemu wchodzi na obroty, nie wyje jak wsciekły a mimo to z każdego biegu przyśpieszenie znakomite
na razie chodzi idealnie, biegi wchodzą idealnie
dobrze trzyma sie drogi, chociaż na lodzie jak to kombi lubi zarzucic tyłem, nie jest za miękki, w sam raz
no niestety słupek z przodu zabiera dużo widoczności, trzeba się przyzwyczaić , żeby kogoś nie ukryć za słupkiem, szczególnie w trakcie skręcania w lewo na przejsciu dla pieszych
całkiem nieźle
jak to diesel w zimie, troche dłużej sie grzeje niż benzyna
z przodu jest ok, ale z tyłu wygodniej mają ci niżsi i chudszy
delikatnie mruczy, ja to lubię ale nie wiem jak pozostali
w porównaniu do innych aut naprawde jest doskonale, u mnie ŚREDNIO 5,0l/100km, przeglądy - daleko omijam ASO SKODA/VW, zdziercy!!!! mam zwykła stacje za połowe cen SKODY
stanowczo za droga cena za nowe modele !!!!!!!
jak dotychczas (odpukać) bez uwag
jak dotychczas (odpukać) bez uwag