Lista ocen Skoda Octavia III Liftback (91) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca... i nie zapominajmy, że to kompakt. Aby to zobaczyć, raz jeszcze zaproponuje zobaczenie testu octavii III na YouTube na kanale autocentrum... jest tam test dwumetrowca za dwumetrowcem ;-) No i ten ogromny bagażnik. Wózek dziecięcy się tam mieści i masa innych rzeczy.
~JW
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Rodzina 2+2 spokojnie pakuje się na wakacje. Przestrzeń dla kierowcy w sam raz. Jako pasażer nie podróżuję, ale nikt z tyłu nie narzeka na brak miejsca. Uwaga, przy dwóch fotelikach z tyłu, nie ma raczej możliwości komfortowego podróżowania dla osoby dorosłej.
~HansHawk
Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu nawet drągal może spokojnie wyciągnąć nogi i komfortowo spędzić nawet długą podróż. Środkowe miejsce z tyłu jest jednak nieco ograniczone przy dwóch fotelikach po bokach, w Peugeocie 407 było nieco więcej miejsca, jeśli chodzi o taką konfigurację.
~kropi
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Jak na kompakt - super, jak na auto aspirujące do wyższej klasy - trochę gorzej. Miejsca jest dość dla 4 osób. Piąta siedzi jak na sedesie, do tego ma pod nogami wystającą obudowę nawiewu. Po zamontowaniu 2 fotelików z isofixem pomiędzy nie wejdzie co najwyżej torba śniadaniowa.
~MCiech89
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Wystarczająco miejsca. Duży bagażnik, aczkolwiek żałuję że nie mam kombi. Jedna córka, a można załadować bagażnik maksymalnie. Na plus dwustronna mata. Pomocne elementy z rzepami. Sporo haczyków we wnętrzu i bagażniku.
~majcher836
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Bardzo dużo miejsca w środku nad głową i kolanach. A bagażnik w wersji liftback coś piknęgo prawie tyle co w Passacie w kombi. jestem mega zadowolony za dodatkowe haczyki. Podróż w sam raz dla rodziny z dwójką dzieci.
~pawelB
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Przestrzeń jest OK - porównywalnie z Mondeo (trochę mniej na szerokość) ale czasem moje prawe kolano dotyka już zbyt twardych plastików w okolicy konsoli centralnej - miękki materiał powinien być na trochę większej powierzchni.
~Mit
Liftback 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Bardzo dużo przestrzeni, zarówno z przodu jak i z tyłu. Przy wysokich osobach z przodu, można swobodnie siedzieć z tyłu, bez konieczności kleszczenia nóg za fotelami. Był to jeden z argumentów który przemówił za zakupem Skody.
~tedid
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
moim zdaniem, fotel choć wygodne, aczkolwiek - płytkie, szczególnie fotel pasażera wydaje mi się zbyt krótki, , nie wiem jeszcze jak to będzie na długich przejazdach - ale jestem pewien obaw, ponieważ man 190 cm przy 100 km wagi
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia III Liftback
5,7
6,8
~wizz36
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Pisałem już przy ergonomii. Przestrzeni jest pod dostatkiem. Samochód jest duży, w szczególności jak porównamy go w swojej klasie, wtedy trzeba stwierdzić, że przestrzeni jest bardzo dużo.
Skoda Octavia III Liftback