Lista ocen Skoda Octavia III Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW 2013-2015 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kropi
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Denerwuje mnie przycisk sterujący otwieraniem i zamykaniem okien, który przy całkowitym wciśnięciu/podniesieniu powinien powodować automatycznie całkowite otwarcie/zamknięcie okna, co się nie dzieje. Poza tym nic, auto jest nowe więc raczej nie ma co się psuć.
~ryhu
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Fotele przednie nie zatrzaskują się prawidłowo przy zmianie położenia, dopiero silniejsze hamowanie lub ruch osoby dobrze je zatrzaskuje. Zatykający się spryskiwacz tylnej szyby, ale łatwo go zdemontować i wyczyścić bez użycia narzędzi.
~Jacek
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Obtarcie lewarka, wychodzaca podsufitka przy drzwiach. Obie rzeczy wymienione na gwarancji. Wydaje sie ze problem lewarka juz nie wystapi-zrobilem 2x wiecej km od poprzedniej wymiany i nic sie nie dzieje.
~Mateusz
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
póki co 5 z plusem, jedyny minusik to 3 małe naprawy gwarancyjne - pęknięta osłona wycieraczki z tyłu - nie domykający się spryskiwacz lampy - łuszcząca się gałka zmiany biegów
~kropi
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Jakieś bzdyle - wymiana sprężarki klimatyzacji w ramach gwarancji, szyba czasem jadąca w dół zamiast w górę - więcej grzechów nie pamiętam.
~Rafał
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Dałem doskonale... auto dopiero ma 6 miesięcy. Usterek nie było... choć nie wiem jak zakwalifikować ten wsteczny o którym pisałem kilka segmentów wyżej.
~tedid
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
trudno wyczuć - do poprawy była poduszka, ale to podobno wina człowieka, który instalował alarm i czegoś tam nie dopełnił ...
~wizz36
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Odkleiła się częściowo uszczelka tylnej szyby. Wymieniono ją razem z szybą na gwarancji.
~pawelB
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Bez usterek, jak ktoś jest bardzo czepliwy to można tu dać te odgłosy z plastików na dziurach.
~PolEl
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Na gwarancji jedno drobne zgłoszenie związane z centralnym zamkiem, szybko usunięte przez ASO
Skoda Octavia III Liftback