Lista ocen Skoda Octavia III Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW 2013-2015 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony z zakupu
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Samochod jest ogromny. Wieksze sa tylko 7 miejscowe vany i busy. Przestrzen z przodu - super - nie stykasz sie z pasazerem lokciami na podlokietniku, kolana nie uderzaja o nic, a fotel mozna odsunac do tylu tak bardzo ze nie siegam pedalow (175 cm wzrostu). Z tylu przestrzeni na nogi jest duzo. Trzeci pasazer nie siedzi jednak najwygodniej i ma tunel srodkowy pod nogami. 4pasazerowie jada wygodnie nawet przez kilka godzin podrozy, 5 pasazerow...
~Rafał
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca... i nie zapominajmy, że to kompakt. Aby to zobaczyć, raz jeszcze zaproponuje zobaczenie testu octavii III na YouTube na kanale autocentrum... jest tam test dwumetrowca za dwumetrowcem ;-) No i ten ogromny bagażnik. Wózek dziecięcy się tam mieści i masa innych rzeczy.
~kropi
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Jak na kompakt - super, jak na auto aspirujące do wyższej klasy - trochę gorzej. Miejsca jest dość dla 4 osób. Piąta siedzi jak na sedesie, do tego ma pod nogami wystającą obudowę nawiewu. Po zamontowaniu 2 fotelików z isofixem pomiędzy nie wejdzie co najwyżej torba śniadaniowa.
~pawelB
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Przestrzeń jest OK - porównywalnie z Mondeo (trochę mniej na szerokość) ale czasem moje prawe kolano dotyka już zbyt twardych plastików w okolicy konsoli centralnej - miękki materiał powinien być na trochę większej powierzchni.
~tedid
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
moim zdaniem, fotel choć wygodne, aczkolwiek - płytkie, szczególnie fotel pasażera wydaje mi się zbyt krótki, , nie wiem jeszcze jak to będzie na długich przejazdach - ale jestem pewien obaw, ponieważ man 190 cm przy 100 km wagi
~wizz36
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Pisałem już przy ergonomii. Przestrzeni jest pod dostatkiem. Samochód jest duży, w szczególności jak porównamy go w swojej klasie, wtedy trzeba stwierdzić, że przestrzeni jest bardzo dużo.
~borol
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Dla wszystkich dużo miejsca. Mimo że jestem niski (170cm) i mam blisko fotel do wszystkiego jest równie dobra dostepność jak dla kogoś wysokiego. (szwagier 190)
~Waldemar
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Miejsca wystarczająco dla kierowcy i pasażerów. Nawet wysokie osoby siedząc z tyłu nie obijają sufitu - przeciwnie, mogą wygodnie podróżować. Bagażnik bardzo duży i funkcjonalny.
~Mateusz
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Tak wygodnego i pojemnego auta w takiej półce cenowej nigdzie nie znajdziecie. Mój wzrost 186cm a za mną mnóstwo miejsca na nogi.
~De Naturat
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Duże, przestronne wnętrze, bardzo wygodne fotele, mnóstwo miejsca na nogi w tylnym rzędzie siedzeń, olbrzymi bagażnik. Wzorowo.
Skoda Octavia III Liftback