Lista ocen Skoda Rapid II (62) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ebit
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Kwestia dyskusyjna - po 105 000 km profilaktycznie wymieniłem łańcuch rozrządu w ASO. Koszt 1050zł + olej, i mam święty spokój. Terkotanie przy porannym rozruchu pojawia się w tym silniku b.często, pomimo zapewnień ze po 2012 roku łańcuchy są już ok. Wg zapewnień producenta poranne terkotanie jest naturalnym objawem, i nie grozi przeskoczeniem czy zerwaniem łańcucha. Niemniej jednak po wymianie cisza, spokój. Jeśli opisywana w prasie...
~rafał
Liftback 1.6 TDI 115KM 85kW
- nieszczelność kabiny (kabina wymieniona / naprawiona po 1,5 miesiąca w serwisie) nie chce wiedzieć ile by kosztowała taka naprawa po gwarancji. Skutkiem było zalewania podłogi pasażera po deszczu. Sama diagnoza trwała pół roku - serwis nie mógł znaleźć przyczyny i kazał mi samemu ją odszukać (salon skody gdańsk grunwaldzka)
~SKSK
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Auto posiadam niecały rok. Przez ten czas wydałem 450zł na ponadprogramową wymianę oleju w ASO (po 15tyś km). I to w zasadzie tyle. Nie stwierdziłem żądnych usterek czy problemów. Na serwisie olejowym sprawdzono samochód i potwierdzono brak jakichkolwiek nieprawidłowości.
~blindmen
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Usterka dla mnie ale nie dla ASO jedziesz 135a na liczniku 145. Potem przelicza ci spalanie i wow ale male tylko jak policzysz żeczywistą odległość to już wypada gorzej.
~Czy to ma znaczenie
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
Po pierwszym tygodniu jazdy auto weszlo w tryb awaryjny. Okazalo sie, ze przyczyna bylo fabrycznie zle polaczenie przewodow elektroniki. Ale po tym juz spokoj
~Arkadiusz Koba
Liftback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Układ przeniesienia napędu... może nie jest to usterka, bo auto jeździ, ale jazda po mieście w związku z tym do przyjemnych nie należy...
~Tomasz
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
rozrząd - wyciągnięty wymiana 2700zł w autoryzowanym serwisie uszczelka pod głowicą sprzęgło w tynych drzwiach zbiera sie woda - brak słów komentarza
~mm
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Wymiana turbo po 60kkm (gwarancja), mimo wzorowej 'pielęgnacji' i skrupulatnego dbania o turbinę . Brak wcześniejszych objawów nadchodzącej usterki.
~vossenhall
Spaceback 1.6 TDI 105KM 77kW
zima nie chcial mi odpalac. Okazalo sie ze moj rapid dostal wadliwy przekaznik grzania swiec. Po wymianie przekaznika jest ok.
Dziennik kosztów dla Skoda Rapid II
5,4
6,4
~kajko
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Oby tylko tak dalej to będzie super a;e auto nie ma nadmiaru nowinek tech. i różnych żadko używanych bajerków więc powinno być dobrze