Ocena kierowcy - Skoda Superb II Kombi

Silnik 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Rok produkcji 2010
Skoda Superb II Kombi 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW od 2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Jak on przyspiesza i mało pali
super auto rodzinne z nutką wariata :D Samochód mega pojemny, komfortowy no i ten silnik. Daję tyle frajdy, tyle powera a przy tym tak mało pali. Średnie miałem 10,6. Skrzynia szybka i nie szarpie. Sprzedałem bo na długie trasy przy 160km\h+ brakuje podwójnych szyb. Poza tym cisza na postoju w mieście i do 130km\h też spoko. Jedyny minus to za maly bag paliwa tylko 60 litrów, trzeba tankować co 400-450km. Światła świetne o wiele lepsze od Audi a6 c6. Polecam i tyle.
Silnik rewelacja. Spalanie średnie 10,5-11. W mieście 12-13 na trasie od 7 do 10 zależy jak szybko jedziesz. Ale jak on przyśpiesza i ryczy tego nie da się opisać. Usmiech z twarzy nie znika. Cichutki przy spokojnej jeżdzie i ryczący przy wciskaniu gazu. Polecam każdemu kto lubi sobie wdepnąć.
Szybka, nie szarpie i co ciekawe ma Launch control :D
Komforotwo, sprężyście i nie buja na boki.
grubo lakieru 150-180 mikronów, nie rdzewieje.
W kombi z tylu słabo ale jest parktronic.
z tyłu mogłoby wiać lepiej.Poza tym śietna izolacja od smrodu z samochodów jadących przed nami.Bardzo dobrze działa autoamtyczne zamykanieo biegu.
Tyle miejsca nie ma nigdzie :D
To dlatego sprzedałem samochód. Cisza na postoju w korku, nic nie drży na autostardzie do 130km\h tez cicho ale powyżej juz robi sie szum powietrza.opon nie słychać.
Części tanie pasuja od innych modeli grupy Vag
Skoda wiadomo
Skrzynia padła przy 100 tysiącach. Podobno te skrzynie tak mają jedne wytrzymaja 200 jedne 60,ale koszt naprawy nie wysoki raptem 2,5k

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW [l/100km]

9,2