Ocena kierowcy - Skoda Superb II Sedan

Tak i Nie, 11 lat temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
auto dość ciekawe ale to za mało kłopoty z elektroniką spora awaryjność bardzo kiepskie materiały plastikowe i tapicerskie a za taką kwotę to można sobie wybierać a tu nie dosyć że utrata wartości ogromna to ciągle nawala Auto niedopracowane i przereklamowane. Nie polecam.
niestety ale 2.0 TDI to ani rakieta ani ekonomiczny silnik jest tak na 3+ A bajki jaki to doskonały silnik pozostawcie panom z ASO takich kitów jak mi sprzedawali nigdy nie słyszałem jeszcze trochę a auto by paliło 1 litr na 100km
ok 5
zbyt sztywne zawieszenie dobry może na autostrady ale nie na polskie drogi zimą na koleinach nie samowoicie podsterowne
prosto czytelnie 4+
klimatronik w autach za 90tyś zł powinien działać idealnie a tu jakoś kiepsko zawsze reakcja opuzniona i to zagorąco tu znowu za zimno 2-
i znowu auto za spore pieniadze a wyciszenie rodem z fabi fatalne oj i to bardzo
miasto niestety ale 10 l i pic że pali mniej to babci można wciskać trasa lepiej 5,8- 6.9 zależy od stylu jazdy.
kiepsko skoda i elektronika to złe połaczenie ile razy na myjce ciut za mocno po masce psikne to zraz kłopoty ( w sumie 9 razy elektryk wysyp kontrolek) Kiepskie materiały nadmierne zużycie. Lakier nie odporny nawet na mikro kmyszki i zaraz korozja mam ok 10 - 12 punkcików z rdzą!!!!
1)1x weszła w tryb awaryjny prawie czołówkę bym zaliczył. 2)2x wyciek z skrzyni ale taki konkretny. 3)gaz z układu klimatyzaci uciekł 4)auto ma 74 tyś km i wtryski common rail padaja ( tankuje tylko na dobrych stacjach)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW [l/100km]

8,3