Ocena kierowcy - Skoda Yeti Minivan

Silnik 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Rok produkcji 2013
Skoda Yeti Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : 4x4 jest super
Skoda yeti to super autko:)na ta chwile niezanienil bym go na zaden inny samochud.4x4 pedzi po sniegu jak po suchym asfalcie:)od kiedy mam to autko to lubie zime i macham sasiadom ktozy nie moga wyjechac.hehe
Jestem z niego zadowolony.jest elastyczny.jak jade z zona to mozna jechac dostojnie a jak jade sam to mozna poszalec.nie mowie ze jest super cichy ale to w koncu disel.bezyna jest cicha ale niema tego momentu
Skrzynia jak w kazdym samochodzie z grupy wv bardzo precyzyjna
To moje pierwsze auto z 4x4 i powiem tak ze juz nigdy nie kupie auta z napendem tylko na jedna os.prowadzi sie jak przyklejony
Troche glosno w dieslu no ale wybor nalezy do was.troche glosno w dislu i spalanie 6 litrow albo cicho w bezynie i spalanie 12 litrow
Przy normalnej jezdzie okolo 6 litrow
Dwie nagrzewnice wiec super ogrzewanie i podgrzewane fotele super na mrozne poranki
Simpli klever.hehe.duzo miejsca na nogi i glowe uwielbiam nim jezdzic.niema za wysokich kraweznikow.
Przy niskich obrotach jest oki przy wyzszych troche glosniej a le to w koncu diesel
Jak na auto 4x4 to dla mnie bomba:)
Stosunek ceny do jakosci to skoda zadzi nie kupicie samochodu tak dobrze zrobionego i wyposarzonego za te pieniadze.hiundai czy nissan sa sto lat za murzynami
41 tysiecy i odpukac nie mialem najdrobniejszego problemu.wymieniam tylko olej i tankuje paliwo.byle tak dalej
Jak narazie bezawaryjnie byle tak dalej;)))))
Skoda Yeti Minivan