Ocena kierowcy - Smart Fortwo I Coupe

RYCHOMR, 16 lat temu
Silnik 0.8 CDI 41KM 30kW
Rok produkcji 2000
Smart Fortwo I Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Autko śmieszne ale fajniutkie !!!!!
Dla mnie rewelacja !!!Jest to juz 15 auto w mojej długiej karierze kierowcy! i żaden samochód do tej pory tak mnie nie oczarował!! Z niedowierzaniem natomiast czytam o zużyciu 3l/100 ON.Mój papusia od 4 do 5 w jeżdzie mieszanej. W dalekiej trasie testowany jeszcze nie był.
Bomba !!! Samochodem z taką skrzynią biegów małpę można jeżdzić nauczyć !!!!!
Byłoby nienajgorzej gdyby nie to bolesne nawet dla mnie dobijanie bezlitosne na byle jakiej dziurce lub garbiku !!! Serce mi pęka !!! Az dziw że nic się jeszcze w zawieszeniu nie urwało, albo nie skrzywiło !!!!!
Dziwnie trochę na początku, ale ogólnie jest O K !!!!!!
Siedzenia choć twarde to przyjazne dla użytkownika.
Zbyt póżno robi się ciepełko gdy temperatura sporo poniżej zera... Po 15 km jest już milutko !!!
Nie do uwierzenia !!!Kolega gdy usłyszał ode mnie że SMARTA nabyłem, kółko na czole nakreślił.... Mam 187cm . Dopiero jak w nim usiadł szczena mu opadła że tu tyyyyyle miejsca !!!!!
Auto a nawet SMARTa musi być widać słychać i czuć !!! Jak komuś za głośno niech jeżdzi MELEXem !!!!!
Do serwisu sie nie wybieram !!!Tgo typu Przybytki omijam z daleka !!!!
Kupiłem używkę od pani która niewiele nim jeżdziła. Stan super cena też była do wytrzymania !!!!
Zamek ni na mrozie rano sie zbuntował ! Tzn; otworzył się i do autka wlazłem tylko sie w środku zawrzeć nie było jak !!! Dzień wcześniej go myłem więc dlatego bo jak sie zagrzał [ Do pracy mam 30km] pomajstrowałem pilotem wszystko wróciło do normy !!!
NIE STWIERDZONO !!!!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 0.8 CDI 41KM 30kW [l/100km]