Lista ocen Ssangyong Korando III (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pentuer
SUV 2.0 e-XDi200 175KM 129kW
Samochód użytkowałem w Katarze, zatem o ogrzewaniu nie będę się wypowiadał ;-) Jeśli chodzi o klimatyzację, radziła sobie dobrze do ok +30C. Powyżej, przy dłuższej jeździe, nie nadążała schładzać kabiny - ciepło od słońca oraz to oddawane przez nagrzane plastiki okazywało się zbyt dużym wyzwaniem. Kiedy wsiadałem do auta pozostawionego na ulicy, nie było szans na pozybycie się nieprzyjemnego uczucie przegrzania ciała. Myślę że w Polsce klima...
~pjagod
SUV Facelifting 2.0 D 175KM 129kW
Plusy. same plusy. Ciepło szybko. Cudowny przycisk odparowywania przedniej szyby. Tu inne moje poprzednie samochody nie mają szans najmniejszych. Fajna funkcja podgrzewania wycieraczek ogrzewaniem dolnej części szyby przedniej. Znamy to z koreańczyków innych od stu lat i to się sprawdza. Ogrzewanie foteli szybkie i efektywne, Aż czasami za bardzo. Polecam wersje z podgrzewana kierownicą.
~Sebastian
SUV 2.0 e-XDi200 175KM 129kW
Nie jestem Amerykaninem, wiec doskonale nie używam :). Ponieważ jest to diesel, wiec się chwilę nagrzewa, ale podobnie do innych. Elektroniczna klimatyzacja działa dóbrze, wentylacja tez (wymieniam filtry). Jest wszystko ok. Rexton to był koszmar, tutaj zero problemów.
~Hal
SUV Facelifting 2.0 e-XGi200 149KM 110kW
Ogrzewanie i automatyczna klimatyzacja bardzo sprawne. Niezawodne. Ponadto auto wyposażone jest w ogrzewanie wszystkich foteli (przód i tył). W zimie przydatne są też podgrzewane lusterka i wycieraczki i szyby przedniej.
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.0i 150KM 110kW
Nawiew boczny nie ogrzewa bocznej szyby- mały zakres regulacji na boki.
~rotmistrz
SUV 2.0 e-XDi200 175KM 129kW
bez zarzutu , choć jak każdy diesel długo rozgrzewa się zimą
~Jaca
SUV 2.0 e-XDi200 175KM 129kW
W lato albo się zlewam potem albo zamarzam - klimatyzacja na miernym poziomie
~hans
SUV 2.0 e-XDi200 175KM 129kW
Bardzo szybko się rozgrzewa przy mrozach, już po ok. 2-3 km grzeje wnętrze.
~matgmt
SUV 2.0 e-XDi200 175KM 129kW
Ogrzewanie długo się nagrzewa aby dać ciepło.
~Michal
SUV 2.0 e-XDi200 175KM 129kW
Serwis ma problemy z dostepnoscia filtrow p-p