Ocena kierowcy - Subaru Impreza III Hatchback

JUNIOR, 15 lat temu
Silnik 2.0 i 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Subaru Impreza III Hatchback 2.0 i 150KM 110kW 2007-2013 - Oceń swoje auto
Inne : Wbudowana klatka bezpieczeństwa w strukturę auta. O ile wiem żaden producent samochodów tego nie robi ale oczywiście mogę się mylić.Dodatkowe rygle w drzwiach zabezpieczające przed bocznym uderzeniem i wpadnięciem drzwi do środka.
SUPER ! Nie licząc radia ,które gra fatalnie. Odtwarzacz płyt gra w miarę dobrze. Lepiej jednak podłączyć do wyjścia AUX swoją mp3.
Cóż można dodać ,przecież to legenda!
Wyśmienicie ! Jedyna drobnostka to ciężej \"wchodzący\" wsteczny bieg. Z drugiej strony auto przeznaczone jest do jazdy na wprost!
Super dobrze! Próbowałem na śniegu, lodzie i sypkim piasku. Mimo 150 koni bez włączonego reduktora, zabawa jest przednia !!! I jeszcze do \"fachowców\" od Deutschwagenów, zapomnijcie o jakichś Audi S3 czy innych wynalazkach. Musi w końcu do was dotrzeć że Impreza to inna liga, dla was nie osiągalna!
Jest przejrzyście i wszystko widać na boki.
Idealnie . Żadnych zbędnych rzeczy , które mogą rozpraszać. Nic nie trzeba szukać bo wszystko w zasięgu ręki. Żadnych diodek, lampek i świecidełek. Wszystko tak jak w sportowym aucie.
Klima jest wydajna. Byłem w Chorwacji w niemiłosiernym upale i dawała sobie wyśmienicie radę! Działa zaraz po włączeniu.
OK.
Bardzo dobre. Bokser mruczy, a powyżej 3000 obrotów jest jeszcze fajniej!
Zużycie ok ! Auto nie jest lekkie i napędza je bokser więc należy liczyć się z większym spalaniem. Z drugiej strony mam \"ciężkawą\" nogę ale nie bardzo mnie interesuje czy pali 11-12 czy 13 litrów. To Subaru Impreza i ma jechać!!!!!!!!!!! Byłem już na dwóch przeglądach i zostałem mile zaskoczony ! Takiego zakresu obsługi nie miałem w żadnym poprzednik aucie. I ta cena 674 pln ! Straszono mnie kosztami rzędu 1500-2000 pln za przegląd a tu miłe zaskoczenie!!!!!!!!
Dla mnie bomba!
Jaka zawodność? Jakie drobiazgi?
Brak!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 150KM 110kW [l/100km]