Ocena kierowcy - Subaru Impreza III Sedan

Pavciowwa, 14 lat temu
Silnik 1.5 i 107KM 79kW
Rok produkcji 2009
Subaru Impreza III Sedan 1.5 i 107KM 79kW 2007-2013 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Zdecydowanie największą zaletą tego auta jest jego układ jezdny, świetnie trzyma się drogi, nie jest ani zbyt miękkie ani zbyt twarde...
Zdecydowanie polecam Impreze z silnikiem min. 2.0 150km
Cóż można pisać o silniku, który do setki przyspiesz w ponad 14s..Niestety 107km to bardzo mało dla tego auta (4x4). Kultura pracy 0.K., elastyczność - powyżej setki coś się dzieje, a tak poważnie to jej nie ma...(w kraju, gdzie przebywam niestety nie było możliwości zakupu auta z większym silnikiem ale duzym plusem jest fakt, że mam sedana)
Niestety - moja ocena to 3+ (bmw 5+)
W tej kwestii moje autko bije konkurencje na głowę...
Widoczność - dobra, szczególnie na uznanie zasługują lusterka zew. (są po prostu przesadnie duże)
Wszystko O.K.
Klima zasługuje na pochwałę (użytkuję auto w Afryce)naprawdę nie mam powodu do narzekania
Kierowca - O.K. wygodne fotele z długim siedziskiem, z tyłu średnio (2 osoby to max), bagażnik z zewnętrznymi zawiasami ogranicza w dużym stopniu przestrzeń bagażową
Do 120 O.K. - najgorzej jest przy prędkości 130-140, powyżej 140 robi się znośnie
Auto pali średnio 10 litrów, przy pojemności silnika 1.5 to stanowczo za dużo (w dodatku 80% przebytych km to trasa) Powodem nadmiernego apetytu na paliwo jest jazda dużymi prędkościami i ciągle włączona klimatyzacją, ale i tak Impreza pali zbyt wiele..
Ato raczej plastikowe w środku, nagłośnienie fatalne, bagażnik mało praktyczny, Polecam przyszłym klientom Subaru zakup Legacy - auto większe, mocniejsze i bardziej komfortowe (no i oczywiście posiadające drzwi bez ramek)
Nowe auto
Nowe auto