Lista ocen Subaru Justy I (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kchelm@o2.pl
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
Mam 183 cm wzrostu. Z przodu żadnego problemu z tyłu też wystarczy miejsca dla dwóch osób. O dziwo w kierunku tyłu dach sie podnosi i zwieksza się przestrzeń nad głową. Jeżeli z przodu siedzi żona 167 cm to ja z tylu mam wystarczajaco miejsca na kolana. Nawet wtedy wolę jechac z tyłu. Na przednim siedzenu pasazera przy odsunietym fotelu mogę wyprostowac nogi!
~Trollu
Hatchback 1.0 4WD 55KM 40kW
Dla kierowcy jeżeli nie jest ani za mały a niz za dużo to bardzo dobrze, jednak zarówno ktoś wysoki oraz szczególnie niski (brak możlwości dosunięcia fotela w odpowiednim zakresie) czyni jazdę bardzo mało komfortową. Pasażer z przodu ma miejsca dużo, ale tylni co nie dziwi mają go mało, ale ujdzie.
~Wojciech Rensz
Hatchback 1.2 4WD 74KM 54kW
Przy tak malych gabarytach auta miejsca jest naprawde duzo. Mam 186cm wzrostu, nad glowa mam jakies 10cm siedzac z przodu, z tylu podobnie. Siedzac za kierownica i przy ustawionym wlasciwie fotelu, pasazer za mna ma jeszcze dosc sporo miejsca na nogi.
~Karzelek
Hatchback 1.2 4WD 74KM 54kW
wersja 3 drzwiowa, dla kierowcy i pasażera z przodu może być, nawet jak jesteś wysoki, z tyłu tylko dla wytrwałych, ale w 4 można jechać
~patryk muzyk
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
wszyscy narzekaja w komentarzach a dla mnie berdzo wygodny i podgrzewane siedzenia!!!
~amaip
autko dla 2 osób, tyłu tylko dla małych dzieci
~Mds
Hatchback 1.0 4WD 55KM 40kW
Dosyć mały w środku
~robert musial
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
jak na takie autko to niezle