Lista ocen Subaru Justy I (11) - Silnik

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kchelm@o2.pl
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
Zadziwiająco dobrze ciagnie praktycznie od 1,5 obrotów. Bardzo duży moment obrotowy w niskich zakresach obrotów co chyba jest efektem 3-cylindrowego silnika 3 zawory na cylinder. Charaktertystyczny miły niski dżwięk silnika podoba się mojej żonie. (słychać że to nie suszarka) Niesamowita żywotność silnika. Silnik w moim poprzednim Justy z USA wytrzymał 250 tys mil to znaczy ponad 400 tys km i nic sie z nim nie działo. Niestety żona rozbiła...
~patryk muzyk
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
auto wspaniale, trwale, swietny naped, godne polecenia i bezawaryjne po 15 latach dziala, zapala i poza drobnymi usterkami rewelacja, mam wersje 1,2 sII gaznik jeszcze, pali srednio 8 litrow benzyny lub gazu, nie kiwa sie na zakretach jak ktos wspominal a jezdze jeszcze impreza i wiem co mowie, jest dosc bogato wyposazony
~Wojciech Rensz
Hatchback 1.2 4WD 74KM 54kW
1200 pelny wtrysk. 3 cylindry, po 3 zawody na cylinder. Przy 3tys obrotow pierwszy kop, przy ~4,5tys obrotow drugi. nieco glosny ale taki urok silnikow subaru :) poza tym ciekawy ten glos sie wydobywa. mysle ze jak na 1200 to dosc zwawy silnik
~Trollu
Hatchback 1.0 4WD 55KM 40kW
Silnik jak na swoją litrową pojemność, może zaskoczyć rajdową zadziornością. Mruczy wspaniale, bardzo szybko się rozkręca, wydajny i dynamiczny. Owszem powyżej 80km/h gorzej ale trudno wymagać cudów. Do tego jest bardzo solidnie zrobiony
~Karzelek
Hatchback 1.2 4WD 74KM 54kW
kupiłem z uszkodzonym silnikiem, to był błąd nigdy nie udało się go zrobić na 100% bo nie ma dostępu do części, nawet nowe jest trudno dostać (choć kosztują majątek) a o używanych można zapomnieć, zaletą jest że jest elastyczny
~gktm
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
moja justyna jest dłubana, rajdówka, do wygrywania kjs´ów
~Huzar105
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
Stosunek pojemności do mocy jest naprawdę dobry.
~Mds
Hatchback 1.0 4WD 55KM 40kW
Niestety tysiaczek nie spełnia moich wymagań
~Maciej
Hatchback 1.2 4WD 74KM 54kW
Przy tym przebiegu całkiem nieżle
~amaip
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
pracuje ok, i ten dzwięk!!!,