Lista ocen Subaru Justy I (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~patryk muzyk
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
kupilem go za niewielka kase i byl w stanie idealnym to kolejne subaru w naszej rodzinie rewelacja, pamietajmy jednak ze wersje z usa subaru i inne modele sa bardziej awaryjne niz z japonii i europy (wegry) trzeba miec dobrego mechanika, zaufanego do kazdego subaru, uwaga na instalacje gazowe nie kazdy magik robi je dobrze! po latach opwdziecza sie niezawodnoscia podwozie swietnie zabezpieczone brak korozji, jezdzilem wieloma markami i mam...
~kchelm@o2.pl
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
Kupiłem go za 2,5 tys za drugi dla żony dałem 2,3 tys. Teraz jest już trudniej o takie auta, bo kto kupił ten się nie pozbywa, aż zajeździ a i te powoli sie wykruszają. Inwestycja po zakupie to osłony gumowe przegubów i części eksploatacyjne. Według nmnie trudno o lepszy stosynek ceny do jakości.
~Huzar105
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
W dzisiejszych czasach części są tak tanie, że nie problemu z niczym. Ktoś kto mówi, że do subaru nie ma części jest kretynem oraz nie zna się w ogóle. Pozdrawiam.
~amaip
Hatchback 1.2 4WD 67KM 49kW
nie do pobicia !!!!!!!co lepszego może się zdarzyć za niecale 3000 zł /.....a hak do niej kosztował 550zł oryginał!!!
~Wojciech Rensz
Hatchback 1.2 4WD 74KM 54kW
Nie da sie ukryc ze jest to najtansze auto z napedem 4WD dostepne na rynku - w dodatku Subaru!
~Trollu
Hatchback 1.0 4WD 55KM 40kW
Można kupić te samochody za ok 3000 żł, ja za te pieniądze to po prostu best seller
~Mds
Hatchback 1.0 4WD 55KM 40kW
Cena ma się do jakości jak jakość do ceny
~Kazy
Bardzo dobra