Ocena kierowcy - Subaru Legacy V Sedan

Artur, 13 lat temu
Silnik 2.0 D 150KM 110kW
Rok produkcji 2010
Subaru Legacy V Sedan 2.0 D 150KM 110kW od 2009 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Trakcja i napęd - rewelacyjne - tu jest tak naprawde przewaga tego auta. Reszta podobnie jak w konkurencji - czasem lepiej, czasem gorzej.
Jest OK, napęd i silnik, według mnie, super. Kilka mankamentów by się znalazło, szczególnie po porównianiu z konkurencą (choć ta też nie jest bez wad :))
Silnik super. Szczegónie po przesiadce z Mondeo i Passata. Rewelacja. Osiągi nie sa lepsze niż w konkurencji - nie dajcie sie zbajerowac w salonach. Mondziak 2.0TDCi subiektywnie zbiera się lepiej. Moze to wina DPF w LEgacy którego nie było w MKIII...
Według mnie kiepsko. Haczy i jest nieprecyzyjna. Dwójka tragedia i nie dotyczy to tylko mojego egzemplarza ale równiez 2 testowych jakimi jeździłem (w tym Outbacka). Europejczycy o klase lepiej.
Super. W sumie nie ma co komentować. Rewelacja.
jest OK i w sumie nie potrzeba duzo czasu, żeby auto wyczuć. Nie przeszkadza nawet długi dziób :)
Ogólnie jst OK, choć po innych autach (europejskich) czegoś trochę brakuje... może się czepiam, ale jednak...
Według mnie nie ma sie do czego przyczepić. Jak trzeba grzeje (i to dość szybko) jak trzeb achłodzi.
jest naprawdę OK. Jak dla mnie (180cm) nie ma żadnych problemów z miejscem. Dodatkowo to co lubie - sporo miejsca na nogi kierowcy... Bagaznik w sedanie tez OK.
Do 120 super. Przy jeździe około 160..180 nie ma chyba wielkiej różncy z innymi autami (Mondeo, Passat, Mazda6)
Jest dobrze, chociaz nie wierzcie w opowieści sprzedawców, że Legacy diesel \"żywi sie powietrzem\". Jest przyzwoicie, choć mondeo 2.0TDCi i mazda 6 D pali niej w tych samych warunkach (Passat 2.0TDI 170KM więcej). Ale różnica jest na poziomie 0.5..1l/100km.
W porządku, po upustach cenowych. W cenie poierwotnej... hmm trzeba by się chwilę zastanowić.
Na razie chybatrudno ocenić - za mały przebieg. Na razie nic sie nie dzieje - odpukać.
j.w.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D 150KM 110kW [l/100km]